Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maxxis Crossmark lub opony uniwersalne do 100zl komplet
#1
Witam,
kupie uzywane opony do 100zl za komplet. Najbardziej interesowalyby mnie Maxxis Crossmark, Smart Sam lub race king
Odpowiedz
#2
Zaznacz jeszcze że nie najtańsze Crossmarki, bo te kosztują katalogowo 55 zł sztuka. Wink
Odpowiedz
#3
55zl? ;o gdzie takie znajde w lublinie :E, oczywiscie za takie nie dam 100zl za komplet, po prostu wtedy policytujemy sie.
Odpowiedz
#4
Nie wiem jak tam teraz. Kiedyś były w Inti (tanio wersje kevlar) mogą mieć w Toro, bo kiedyś zamawiali z Meridy.
Odpowiedz
#5
No to chyba podjade i popytam czy maja, tylko ze narazie mam niecala stowke ;/. Ale ogloszenie dalej aktualne bo wolalbym wydac mniej

Jesli ktos widzial jakas promocje na oponki fajne to niech sie odezwie Wink
Odpowiedz
#6
Ja kupiłem komplet dróciaków w MSbike na Popiełuszki w Lublinie za 110zł, ale to było jakiś miesiąc temu. Oponki polecam. Bardzo dobrze mi się na nich jeździ (oczywiście chodzi o Maxxis'y Crossmarki 2,1.)
pozdrawiam
Odpowiedz
#7
A mam pytanie co lepsze maxxis crossmark czy smart samy? 60% asfalt 40% teren
Odpowiedz
#8
crossmark zle trzymaja na zakretach jak sie składasz, mowie o nawierzchni asfaltowej,
drypki sa miekkie i zaczynaja sie uslizgiwac przez co tył chce wyprzedzie przód Smile
Jak ktoś jezdzi bez wariacji to te opony sa naprawde OK


Edit
zapomnialem dodac ze kolega przez nie złamał obojczyk na bandzie na racingu :/
Odpowiedz
#9
Osobiście asfalt traktuje jako dojazd. W terenie natomiast pozwalam sobie na nich i dają radęSmile
Odpowiedz
#10
A co mozna innego kupic wmiare szybkiego do 100-110zl?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości