Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beskid Niski, 30.09-02.10.2011
#21
Też chcę, ale nie wiem czy będę mogła Smile najwyżej się samo zorganizuję i będę jeździć z dużym odstępem za Wami Smile
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#22
Ja jestem nadal za czwartkiem. Jak ktoś jest chętny, to niech da znać. Teoretycznie pracuję do 15, ale spróbuję się urwać ze dwie godzinki, tak że wyjechać by się dało o całkiem przyzwoitej porze. Jak ktoś kończy później to zaczekam, nawet jak późno zajedziemy to i tak będzie to lepsze, niż zrywanie się o 5 rano Wink.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#23
perceive napisał(a):Też chcę, ale nie wiem czy będę mogła Smile najwyżej się samo zorganizuję i będę jeździć z dużym odstępem za Wami Smile

Sylwio, to dopychamy Ciebie :-D i zamykam grupę
Teraz może niech sie wychylą osoby z samochodami. Póki co
1. tkt - 3 rowery + 3 osoby
2. mariox - 2 rowery + 2 osoby
3. Jerzy - 2 rowery + 3 osoby

"Cygan dał się powiesić dla towarzystwa" :-D więc ja przy piątku nie będę się upierał. Ale dobrze byłoby wyjechać z Lublina nie później niż o 16.00.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#24
ja się na razie nie wychylam, bowiem nie wiem, jak będzie z urlopem (czy pojedziemy na 3, czy tylko 2 dni). będzie to wiadomo pewnie w ciągu ok. tygodnia.

z Anią skłaniamy się ku wyjechaniu we czwartek, ok. 16 (wcześniej może być trudno, ale to też nie jest przesądzone).

jedziemy autem pięcioosobowym, sedan. rowery wieziemy na wieszaku na hak holowniczy - wieszak mieści dwa rowery (nasze). możemy więc wziąć teoretycznie nawet 3 osoby (i tylko osoby, bez rowerów), choć wygodnie się z tyłu siedzi nie trzem, ale raczej 2 osobom. można chyba próbować kombinować wkładać do środka jeden rower i wtedy zabierać tylko jedną dodatkową osobę (więc układ: my, nasze rowery plus ktoś i jego rower). wymaga to odkręcenia przedniego (a może i tylnego) koła w rowerze wkładanym do bagażnika i oznacza siedzenie na 1/3 kanapy z tyłu.

jeśli ktoś załatwiłby bagażnik dachowy na rowery, to nie widzę przeszkód, by wziąć 3 osoby i 3 rowery na dachu. można również rozważyć przyczepkę, ale to dodatkowy koszt (wynajem, więcej paliwa) no i nie pojedzie się zbyt szybko (ograniczenie dla jazdy z przyczepką)

na koniec nadmienię, że auto ma nie najmniejszy silnik, który spala benzynę (nie diesel, nie LPG)

Smile
Odpowiedz
#25
Jurek S napisał(a):2. mariox - 2 rowery + 2 osoby
Te dwie osoby to razem z kierowcą, wiec jest tylko jedno miejsce. I na dodatek jest już zajęte Big Grin.
Jurek, nie wiem kiedy główny peleton ma zamiar wpaść do Gładyszowa, ale co najmniej dwóch uciekinierów zamelduje się tam już w czwartek wieczorem Wink.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#26
Witam,do wyjazdu 1msc.i lista zamknięta prawie.Mam busa który może zabrać z 10szt.2kołowców,2miejsca siedzące,mój busik jezdzi rekreacyjnie tempem pielgrzymkowym,brak turbiny,ale jedzie.Mam ochotę się po wspinać rowerkiem.Może się uda razem z Wami zabrać,pzdr.
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#27
My możemy zabrać jedną osobę z bagażami lub 2 bez bagaży.
KTM Ultra Flite, Merida Road Race
Odpowiedz
#28
W razie potrzeby mogę wziąć auto kombi 3 rowery [bez przedniego koła w bagażniku] + 3 osoby [kierowca +2] benzyna [delikatnie mało ekonomiczny], ale chyba na takie ustalenia myślę miesiąc przed wyjazdem to trochę za wcześnie.
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#29
To zeby już nie modzić przyjmijmy ten czwartek. Transport na dzisiaj jawi się tak
1. tkt - 3 osoby+3 rowery
2. szymek 3 osoby+3 rowery
3. mani_73 2 osoby + 10 rowerów
4. Jerzy 4 osoby
5. MG 3 osoby
6. mariox 2 osoby +1 rower
Razem 17 osób + 17 rowerów
Kosztami podzielimy się po równo. Do mniej obciążonych część bagaży. To moja propozycja na podstawie zgłoszeń transportowych.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#30
Jurku, zmieścimy się jeszcze :>?
Grzegorz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości