Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Air Show - Radom 2011
#1
Witam, zapraszam do obejrzenia fotek z pokazów lotniczych w Radomiu... POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

https://picasaweb.google.com/1118587052 ... wRadom2011
Odpowiedz
#2
Byłem tam. Widziałem na żywo i również zachęcam do obejrzenia fotografii.
Zdjęcia są super.
Świat zwolnił, bass drży wciągam dym, zamykam oczy ...
Odpowiedz
#3
Oj robi wrażenie. A jeszcze do tego zdjęcia dobrze zrobione :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
Ładne zdjęcia. Moje dziewcze mi powiedziało - po co Ci aparat na pokazach, przecież ktoś na pewno zrobi zdjęcia i to dużo ładniejsze niż Ty... No i właśnie. Wink

Nie zostałem na Tricolorii ale widzę że było warto poczekać te kilkanaście minut.
Pokazy jak najbardziej mogą dzierżyć tytuł najlepszych w Polsce. A pokazem w powietrzu zbliżają się do Berlińskich ILA.
Przy tym ogromie stoisk z oscypkami, chlebem, zabawkami dla dzieci, jedzeniem, nawet z zamkami do drzwi i elektronarzędziami brakowało mi stoiska z fajnym zestawem do symulatora. Kiedyś coś takiego było i były ogromne kolejki. Teraz niby były takie ruszające się ze Sturmovikiem ale to nie to samo.
Odpowiedz
#5
Kuba napisał(a):Ładne zdjęcia. Moje dziewcze mi powiedziało - po co Ci aparat na pokazach, przecież ktoś na pewno zrobi zdjęcia i to dużo ładniejsze niż Ty... No i właśnie. Wink
To i dlatego ja przestałem brać aparat na pokazy i inne imprezy masowe. Po co się odrywać od oglądania i skupiać na kadrowaniu, jak za 3 dni w necie będzie tysiąc zdjęć gości którzy umieją lepiej ode mnie i mają lepszy sprzęt? :mrgreen:

A Frecce to żałuj - ich włoski komentator dorwał się do mikrofonu i jednocześnie w 3 językach komentował, w tym sporo po polsku. :mrgreen: "Uno, dwa, three" :mrgreen:
Nie latali co prawda tak precyzyjnie jak Francuzi, ale za to z jajem i kreatywny pokaz dali.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości