Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[16-19.07] Pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę
#1
Czy coś o tym wiecie? Skąd rusza/kiedy/jaka organizacja? Pytam, gdyż nigdy na żadnej nie byłem, a taka rowerowa to mogłoby być coś w większej grupie :roll:

[EDIT]: Dodałem datę pielgrzymki, która została ustalona w trakcie poniższej dyskusji. Teraz będzie bardziej przejrzyście, bo od razu będzie widać kiedy ta impreza ma się odbyć Smile
Odpowiedz
#2
Szukając trzy lata temu pielgrzymki trafiłem na bikeforum i tak zaczęła się moja historia z Hej Lublin. Ale to na marginesie tak mi się przypomniało. Wtedy nie znalazłem nikogo i pojechałem sam (2 dni po 160km) Mam fajny i tani nocleg w Częstochowie. Chętnie wybrałbym się i w tym roku. A może uda nam się zebrać ekipę. Można oczywiscie pojechać w 3 dni.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#3
hey! ja jestem chyba ZA ( o ile to bedzie na 3 dni) ;-)
Pozdrawiam - michał Wink
Odpowiedz
#4
Własnie dzisiaj rozmawiałem z jeszcze jedną chętną osobą i stwierdziliśmy, ze trzy dni to będzie dobry czas.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#5
No to "jeszcze jedna chętna osoba" się urealnia ;-)
Super pomysł!
Powiedzcie tylko o jakiej dacie myślicie?
Odpowiedz
#6
Też się zgłaszam - opcja 3-dniowa mi się podoba Smile
Odpowiedz
#7
Ja bym proponował 30 lipca. Jest to czwartek. Na całość pielgrzymki trzeba liczyć 4 dni. Trzy dni dojazd i w niedzielę powrót pociągiem. Jest dobre połączenie. Powiem szczerze, że rowerem nie chce mi się wracać. Jest jeszcze trochę czasu więc możemy planować, także inne terminy.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#8
hmmm... ja 29 wracam dopiero do Lublina nocą po dłuższym urlopie..
przydałby się chociaż z jeden dzień na ogarnięcie sytuacji..
moglibyśmy 31 wyjechać?albo 1?
Odpowiedz
#9
Monika napisał(a):hmmm... ja 29 wracam dopiero do Lublina nocą po dłuższym urlopie..
przydałby się chociaż z jeden dzień na ogarnięcie sytuacji..
moglibyśmy 31 wyjechać?albo 1?

No pewnie :-D . To niech będzie 1 sierpnia (sobota)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#10
Oj, ja niestety 1-go nie mogę.
Rozmawiałam z Moniką, żeby może przenieść pielgrzymkę na połowę lipca - konkretnie 16-19 lipca.
To oczywiście propozycja, co Wy na to?
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości