Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[16-19.07] Pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę
#31
Szkoda Undecided
Czytając teraz ten temat doszedłem do wniosku, że mogłem z Wami jechać... ba, po I dniu moglibyśmy przenocować u mnie w Ostrowcu Św.
No nic. Może jeszcze w te wakacje uda się zaplanować jakąś wycieczkę w moje świętokrzyskie strony.
Mam nauczkę, żeby częściej i dokładniej przeglądać forum :-P

Pzdr
Odpowiedz
#32
Ciężko było się rozstać z pielgrzymką spodobało się. Teraz tylko żałuję że też nie pojechałem. Cry
Odpowiedz
#33
pOZBig Grinrawiamy z Częstochowy. Dojechaliśmy dziś po 18 Smile Cała piątka w komplecie Smile Pogoda sprzyjała, wszyscy dali radę. Słońce przygrzewało ostro. Monika mówi, że już nie przynosi pecha, bo nie złapaliśmy żadnej gumy.

Jeszcze raz pOZBig Grinrawiamy: Agnieszka, Monika, Jurek, Krzysiek no i ja Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#34
To co napiszę będzie nudne ;-) . Bo co mam pisać? Kolejny, udany super wyjazd :mrgreen: . Za jakis czas wrzucę wszystkie zdjęcia do swojej galerii a później do forumowej.
Plan wykonaliśmy w 110%. 10% od Grześka, który zaproponował wyjazd na Św. Krzyż co też można obejrzeć w galerii.
Tak na szybko wrzucam trasy z drugiego i trzeciego dnia.
http://gpsies.com/map.do?fileId=ucsfqcpoceofwgzi
http://gpsies.com/map.do?fileId=rpimcocerwmqrnld
(Chyba źle opisałem II dzień jak pierwszy. Oczywiście jest to z Ostrowca Świetokrzyskiego do Bocheńca)

Zacząłem wrzucać zdjęcia

I wielkie brawa dla Agnieszki, która chciała zrezygnowac po części II dnia. Pomógł trochę przypadek, ale dzielnie dojechała z nami do końca.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#35
Jednym słowem cudowna wyprawa :-D

Super ekipa, świetna trasa (bajeczne łąki, lasy i zboża ;-)) i wymarzona pogoda (upalnie upalny upał - plaża rowerowa jak znalazł :-P )

Wielki szacunek dla Agi - okazuje się, że wcale nie potrzeba super kondycji, ale trochę odwagi, wytrwałości i zaufania do ekipy RL.

A chłopakom to szczerze mówiąc nie wierzyłam, że są w stanie poruszać się w tempie rekreacyjnym, a jednak.. ;-)

Ludu pielgrzymujący - wielkie dzięki!!! :-D
Odpowiedz
#36
A jednak napiszę coś jeszcze :-D . Bo gdy wstałem dzisiaj rano, zabrakło mi czegoś. Może drogi...? O tej Drodze rozmawiałem chwilę z Karoliną, u której gościliśmy. W drodze zawsze coś się może wydarzyć, czasem trudnego, ale częściej dobrego. Na drodze można spotkać się z człowiekiem. Można jak mawiał Stachura "z bliźnim się zabliźnić" Więc raz jeszcze dziękuję wszystkim za drogę. W Częstochowie spotkaliśmy tłumy. Jak, z pewną dozą racji, określił Grzegorz taki "market religijny". Może chciałoby się w ciszy zadumać przed obrazem Najświętszej Maryi Panny, ale musiało wystarczyć przyklęknięcie choć na chwilę bo z tyłu przybywali kolejni chętni.
Powstał też pomysł stałego terminu pielgrzymki rowerowej do Częstochowy, tak żeby można przygotować się wcześniej. A i noclegi próbowalibyśmy załatwiać w parafiach, u ludzi tak jak dzięki Monice udało się w Częstochowie. Ale jeszcze będzie na to czas.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#37
DZięki wielkie SUPER-EKIPO za jazdę i całokształt :mrgreen: . Było świetnie, pokonałam swoje słabości i dojechałam do końca, chociaż Góry Świętokrzyskie mnie trochę wymęczyły :-> Pojeżdżę jeszcze trochę z Wami i może już nie będę w ogonie.
A tym, którzy mają jakieś wątpliwości, co do swojej formy i czy dadzą radę, muszę powiedzieć, że z tymi ludźmi na pewno dojedziecie do celu :!:
Do zobaczenia na ustawce :->
Odpowiedz
#38
fajnie że Wam sie wypad udał ;-)
Jurek S napisał(a):Powstał też pomysł stałego terminu pielgrzymki rowerowej do Częstochowy, tak żeby można przygotować się wcześniej.
popieram - bardzo fajny pomysł :-)
Pozdrawiam - michał Wink
Odpowiedz
#39
Gratuluję pomysłu i chęci wybrania się na pielgrzymkę Smile Właśnie - pielgrzymkę a nie wyjazd Smile Mnie w lipcu męczyło, aby pojechać na Jasną Górę, znalazłem gdzieś na necie grupę, która pojechała..niestety w czerwcu... A dziś na www.pielgrzymka.lublin.pl w shoutboxie był wpis o Waszej. Szkoda... Mam nadzieje, że za rok damy radę się zorganizować Smile Póki co - zaczynam śledzić forum - do zobaczenia na dwóch kółkach!
Odpowiedz
#40
Żałuję, że miesiąc wcześniej nie znałem stronki, ale za rok z pewnością się wybiorę - tym bardziej, że pochodzę z Częstochowy, więc nocleg dla paru osób mógłbym załatwić :-)
Każdy człowiek ma prawo do życia, wolności oraz własności!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości