Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
03.09.2011, godz.11.00, Pętla Kunickiego, Piotrkowska Góra
#1
Duzo fajnego terenu, nowe ścieżki, ładne krajobrazy, ogólnie rekreacja :-D . Dystans od ustawki ok 65km. Myslę, że na 16 powinniśmy wrócić, ale nie będę się spieszył
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Jak pogoda będzie dobra i nic nie wyskoczy to będę.
Odpowiedz
#3
Jurku, a możesz tak skonkretyzować bardziej :-) lokalizację tej Piotrkowskiej Góry ?? Jakoś nie kojarzę.. :-( google mi nie pomogło ...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#4
może chodzi o góry w miejscowości Chmiel?
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#5
Nie, to w drugą stronę od piotrkowa(bardziej w stronę bychawy) jest taka hopeczka w polu, kiedyś już była tam wycieczka https://picasaweb.google.com/rowerowylu ... kowskaGora

Edit: btw. przy zdjęciach na mapie jest lokalizacja ;-)
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#6
Piotrowska Góra- góreczka po prawej stronie drogi krajowej na Wysokie , Miejscowość Piotrków -pomiędzy dojazdami na Bychawe przez Osowe i Olszowiec.
Uhm , szkoda ,że arbaituję .
ps. w nstp. tygodniu robię ustawkę z ogniskiem ( tamte rejony)-sorry za OT.
Odpowiedz
#7
Wycieczka odbyła się10 kwietnia zeszłego roku. Pamiętna data. Jak z domu wyjeżdżałem to była mowa że samolot prezydencki miał awarię ale nie było jeszcze konkretów. Na miejscu ustawki już była informacja ze samolot się rozbił. Trochę OT ale tak mnie naszło.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#8
Tak, pamiętam. Jakoś przez całą drogę nie dochodziło do mojej swiadomosci, że zdarzyło się to naprawdę. Ale dość wspominania, pytania itp, Wydało się gdzie jest Piotrkowska Góra więc przyjeżdżajcie. Tym razem może uda się inną ściezką wjechać. Gorsza od tej, którą zwykle wjeżdżamy chyba już nie będzie :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#9
Chętnie pojadę kolejny raz w tamte rejony.
Najmilej wspominam wycieczkę gdzieś pod koniec 2009, jak nam płyny w bidonach pozamarzały - pamięta ktoś? :-)

Jurku - do Piotrkowa terenem jakoś poprowadzisz, czy międzystanówką?
Odpowiedz
#10
krzysiaczek napisał(a):(...)

Jurku - do Piotrkowa terenem jakoś poprowadzisz, czy międzystanówką?

Kawałeczek podjedziemy miedzystanówka (Wólka Abramowicka), a dalej chcę przetestować boczne drogi i ściezki, którymi jeszcze nie jeździliśmy :-D

krzysiaczek napisał(a):(...)
Najmilej wspominam wycieczkę gdzieś pod koniec 2009, jak nam płyny w bidonach pozamarzały - pamięta ktoś? :-)

(...)
https://picasaweb.google.com/Jerzy.Stor ... owskaGora#
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości