Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04.09.2011, godz.14.30, Stary most Kalina
#1
Już 100 lat nie byłem w Zawieprzycach więc planuję takli lajcik trochę okrężnymi drogami z dużą dawką terenu na dojeździe. Dystans od ustawki 51km.

Mała poprawka: ustawka na starym moście Kalina
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Będę...i koleżankę wezmę.
Odpowiedz
#3
Chętnie bym pokręcił,ale po weselu jestem.I poprawiny niebawem,miłego kręcenia,pzdr.
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#4
Jurku, gdzie jest ten stary most?
Odpowiedz
#5
Flower123 napisał(a):Jurku, gdzie jest ten stary most?

Tutaj gdzie jest zielona chorągiewka
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=vgomoijtwpwokkpo
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#6
Dziękuję, ale mimo moich usilnych prób nie mogę tego otworzyć. Moja przeglądarka jest do niczego...
Odpowiedz
#7
Dorota w pobliżu dworku Grafa jest ten stary most

na przecięciu Mełgiewskiej z Turystyczną
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#8
DziękujęSmile
Odpowiedz
#9
Będę ;-)
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#10
No to Zawieprzyce zrobione :-D . Jak się okazało nie wszyscy jeszcze byli w tym miejscu nie mówiąc o trasie, która po za małymi odcinkami szosowymi przebiegała przez pola i lasy. A Zawieprzyce to jedno z pierwszych miejsc gdzie jeździł RL (Hej Lublin) Mieliśmy trochę czasu na poleniuchowanie i chyba pierwszy raz jak jesteśmy była otwarta zabytkowa kaplica. Fragment wnętrza można zobaczyć na zdjęciu. W drodze powrotnej trochę przycisnęliśmy i srednia u mnie wyszła 20,3km/h, dystans 48km, ale ja miałem najbliżej.
https://picasaweb.google.com/Jerzy.Stor ... awieprzyce
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości