Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pilne- Ultegra czy Campa Chorus?
#1
Witam! Temat ważny i niecierpiący zwłoki Tongue Prosiłbym o poradę... mam na oku dwa rowery:

Opis w skrócie:
1. Rama aluminiowa Basso- cały osprzęt Campagnolo Chorus 2/8 przełożeń (przerzutka tył Campa Veloce- obstawiam, że Chorus się zużył i została dokupiona Veloce) cena 900zł

2. Rama aluminiowa Vitus, sztyca, widelec i kierownica carbon, cały osprzęt Ultegra 2-9, pedały Look, obręcze Mavic cosmic cena 1600zł (facet mówi, że dokłada do tego buty i opony kevlarowe)

Muszę szybko podjąć decyzję, bo już dzisiaj bym pojeździł, więc bardzo proszę o jakąś radę, bo żeby kupić ten drugi muszę się zapożyczyć Big Grin

pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc Smile
Odpowiedz
#2
Ciekawe jak wyglądaja te 2 rowery z opisu ciężko powiedziec bo 2 jest prawie 2 razy droższy. Generalnie czy ty wolisz campe ,czy shimano to twoja sprawa ,ale chorus jest modelem wyższym od ultegry ,ale ta campa to jakaś starsza mi się wydaje bo na 8 jest. Basso dobra włoska firma. Zobacz sobie jak wyglądają grupy campy i shimano
Super Record
Record
Chorus
Centaur
Veloce
Mirage
Xenon
Shimano
Dura ace
ultegra
105
Tiagra
Sora
2300
Odpowiedz
#3
Wielkie dzięki za pomoc Smile Ostateczny wybór padł na rower numer jeden, bo udało mi się jeszcze stargować Big Grin Sprawdziłem go dzisiaj na trasie, zrobił 100km i jak jeszcze go troszkę przysmaruje ustawie to będzie chodził jak w zegarku Smile Choć wiatr dzisiaj taki... że do bicia rekordów szybkości nie nastraja Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości