Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18.09.2011, godz. 13.30, Parafia św A. Boboli. Rodzinnie
#1
Rusza pierwsza edycja wyjazdów rodzinnych. Inicjatorem jest Grzegorz wespół z ks. Michałem naszym przewodnikiem duchowym Pielgrzymki na Jasną Góre.
Wyruszamy o godz. 13,30 spod kościoła św Andrzeja Boboli przy ul. Paderewskiego 20.
Łączny dystans to 36km. Zapraszamy szczególnie rodziny z dziećmi, które dadzą radę taką odległość na rowerze pokonać. Ilość przystanków, postojów nielimitowana :-D . W planie jest msza polowa i ognisko. Można więc nie zrywać się rano do kościółka tylko uczestniczyć we mszy podczas tego wyjazdu.
Pamiętajmy, że rodzina to także żona, babcia, dziadek, wnuk itd więc zaproszenie jest szersze. :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Byłem akurat u kolegi i z jego okna widać ten kościół. Tak patrzę a tam jacyś rowerzyści. Biorę lornetkę, patrzę a tam Jurek Smile Myślałem, że może jakiś rowerowy ślub czy coś takiego, ale teraz już wiem co to za akcja Smile
Odpowiedz
#3
Aż chętnie się wybiorę Smile Nawet zmęczenie po Skandii w Białymstoku mnie nie wymęczy Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#4
Zapewne się wybierzemy z Justyną Smile a tak mniej więcej "program" będzie podany :>?
Grzegorz
Odpowiedz
#5
Czas zacząć przygodę, jadę ;-)
Odpowiedz
#6
i ja się zjawię ;-)
Odpowiedz
#7
gelos napisał(a):(...)a tak mniej więcej "program" będzie podany :>?

Z tego co wiem to jakiegoś wielkiego programu nie ma. Jedziemy z dzieciakami do Nasutowa, tam będzie Msza św, a później wspomniane ognisko. Czy będzie coś na ognisko to nie wiem :-D , ale bardziej tu chodzi o atrakcję dla dzieci. Powrót planowany na pewno przed zachodem słońca ok 18-19.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#8
hehe, no bardziej mi chodziło o widoki, miejsca, jaka trasa itp. Wink
Grzegorz
Odpowiedz
#9
Jak nie będzie padało, a ma nie padać podobno, to meldujemy się całą rodzinką: ja, żona moja i Jasiek (6 lat).
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz
#10
Ja z żoną się wybieramy oraz dodatkowo dwie inne koleżanki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości