Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ETZT i EDBS 2011
#21
dzięki za wyróżnienie :mrgreen:
[Obrazek: stats.jpg] 
Odpowiedz
#22
Myśle, ze w tym wątku możemy pociągnąć nasze relacje z udziału w ETZT.
Byłem. :-D Podobno ktoś liczył i doliczył się 150 rowerzystów (-tek). Najfajniejszy był przejazd Nadbystrzycką.. Oczywiście potężny korek już od PL. Myślałem, że będziemy czekać, a policja na sygnale rozepchnęła samochody, a my środeczkiem przejechaliśmy bez zakłóceń.
Tempo było żwawe więc przyjechaliśmy pół godziny przed czasem rozpoczęcia konkursu. Krzysztof nieźle się naprodukował, żeby jakoś zabić ;-) czas.
Wygrały moje typy, nie żebym naciskał na jury, ale pod każdym względem zasługiwały(li) na nagrodę.
Pewnie będzie jeszcze multum zdjęć, ale ja już swoje prezentuję.
https://picasaweb.google.com/Jerzy.Storczyk/ETZT
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#23
Dotarłyśmy z Agą na Plac Litewski parę minut po godz.15 i ani żywej duszy..
Próbowałyśmy Was dogonić, ale tempo mieliście faktycznie żwawe więc nic z tego nie wyszło :-(
orientuj...
Odpowiedz
#24
myślałem że chociaż parę minut się przejadę z grupą ale już 15:50 byli z powrotem....
a dopiero o tej godzinie zajechałem pod Plazę
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#25
Pierwszy raz w życiu przeżyłem na rowerze coś takiego i już chcę następny raz! Mijanie kierowców tkwiących w miejscu to mistrzostwo świata i aż cisnęło mi się na usta powiedzenie Adasia Miałczyńskiego (postać z Dnia Świta): "zwykle se o korkach słucham, jak tkwią ci kierowcy w tych dymiących autach" (lekko parafrazując na potrzeby zachowania parlamentarności języka i szacunku do kierowców czterech kółek).

I nawet na tych zdjęciach zamieszczonych przez Jurka S się w oddali wypatrzyłem.

Generalnie bardzo miłe odczucia i wrażenia :mrgreen:
Zarabiam na życie... i na wydatki rowerowe ubezpieczając, więc jak coś... pytaj smiało Tongue
Odpowiedz
#26
a takie pytanie mam: czy będzie więcej zdjęć?
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#27
Dziękuję wszystkim szykownym rowerzystkom i rowerzystom, którzy wzięli udział w konkursie Smile Było kilka perełek, które zdecydowanie się wyróżniły. Ale imho wszystkich na głowę pobił Marecky. I to, że go znaliśmy nie miało absolutnie żadnego wpływu na to, że przyznaliśmy mu pierwsze miejsce Big Grin Szacun!

Fotki będą na Blogu jak się fotografowie uporają ze zdjęciami, cierpliwości Smile

Póki co artykuły z Kuriera i DW.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#28
ja ze swojej strony również dziękuję Wszystkim za udział w ETZT i EDBS. ale dzięki wielkie też dla POROZUMIENIA ROWEROWEGO, które TAK NAPRAWDĘ to wszystko zorganizowało. ktoś powie: "Urząd Miasta, sponsorzy, patroni etc". OK, ale to chłopaki z Porozumienia wszystko koordynowali i dogrywali. Do paru działań przyłożyło się też FRL. Tu jest SZACUN!

Jeśli zaś chodzi o dzisiejszy dzień - bardzo fajnie.
Widok rozjechanych na boki na Nadbystrzyckiej samochodów jak dla przejazdu KOLUMNY RZĄDOWEJ - bezcenny.
Co do wygranych w konkursie CYCLE CHIC, to jak tylko dołączyłem się do grupy, w garniturze i krawacie, Jurek powiedział mi: "Krzysztof, nie wygrasz" i dodał po chwili, że Marecky bije wszystkich na głowę. Jak zobaczyłem później Marka, wiedziałem, że faktycznie trudno może być go pobić. No i... nie udało się nikomu. Marek - nie znałem Cię z tej strony Smile)

Nie wiem, jak reszta, ale ja uważam, że wydarzenie bardzo fajne. żałuję tylko, że nie mogłem jechać z Wami dłużej.

Cieszę się, że o konkursie napisała prasa. Liczę, że coraz więcej będzie szykownych rowerzystów i rowerzystek w Lublinie!

PS. Fotek z konkursu będzie pewnie sporo. Lada dzień wrzucę też zdjęcia z wycieczki do Dęblina, Gołębia, Kazimierza i Nałęczowa w ramach ETZT, która odbyła się w niedzielę.
Odpowiedz
#29
https://picasaweb.google.com/Jerzy.Stor ... 4719381522

Marek, gratuluję. Kiedy mówiłeś mi na Litewskim "cześc" to w ogóle nie zaczaiłem, kto mnie wita.
Odpowiedz
#30
Artykuł z Gazety Wyborczej Ciekawy jestem opinii czy to można było nazwać Masą Krytyczną?
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości