Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ETZT i EDBS 2011
#31
Zdjęcia będą. Wkrótce. Jeszcze nie do końca doszedłem do siebie :-P . Ganianie z aparatem za Masą Krytyczną po mieście, to pikuś w porównaniu z przebijaniem się przez korki z okazji Dnia bez Samochodu. Jedno wiem - zdecydowanie mam za szeroki rower :mrgreen: .

Jeszcze MML, w korekcie, wisi artykuł. W razie co proszę mnie bardzo nie objeżdżać, jeśli czegoś zabraknie, bo bywa, że tekst opublikowany potrafi się co nieco różnić od oddanego.
Odpowiedz
#32
dużo się działo fajnego dziś... jeszcze się otrząsam z tego wszystkiego :-)

wybierając się na Pl. Litewski myślałem - przegiąłem, po pierwszych reakcjach w czasie jazdy na miejsce zmieniłem zdanie

dzięki za miłe słowa na żywo i tutaj na forum, postaram się jeszcze coś ciekawego skleić ze szmatek, które mam w domu :-P pewnie już nie tak hardkorowo ale coś będzie... już są wstępne plany :mrgreen:

Marcin, nie byłeś jedyną osobą która miała problem z rozszyfrowaniem tajemniczej osoby na czarnym rowerze :-P
Odpowiedz
#33
jest i wspomniany przez Mamuta ARTYKUŁ w MM Lublin jego autorstwa.
Odpowiedz
#34
Trochę zdjęć ode mnie:
https://picasaweb.google.com/1144588248 ... 1WLublinie

Krzysiek nie przesadzaj tak z tymi peanami Tongue
Konkurs CC to strzał w 10, proponuję by w przyszłym roku zorganizować hucznie Miss i Mistera Wiosny CC w ramach Pikniku Rowerowego.

Wkrótce filmik z przejazdu przez największy korek na trasie Big Grin
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#35
Obiecany film:

http://www.youtube.com/watch?v=NLXtWpxbVF8
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#36
Partia moich fotek:
Dzień bez Samochodu

A tu mały bonus:
fotka grupowa
Panorama jest w pełnym rozmiarze, wystarczy kliknąć na nią celem powiększenia. Mogą się na niej obejrzeć wszyscy, którzy dotrwali do końca :-) .

Dla spostrzegawczych: fota zawiera dość dowcipny błąd :-P

EDYCJA:
Link do galerii już poprawiony.
Odpowiedz
#37
No ja kilka nawet widzę Big Grin
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#38
Jak się tak czepiać, to jest ich kilkanaście :lol: .
Jak ktoś następnym na ochotnika będzie woził za mną statyw i parę innych drobiazgów, dodatkowo zadba, żeby nikt mi ani drgnął podczas wykonywania zdjęć składowych, to będzie miał iście konkursową fotkę :-> .
Odpowiedz
#39
Na blogu Lublin Cycle Chic pojawiły się zdjęcia z czwartkowego konkursu, których autorem jest PrażonyRabarbar. Wielkie dzięki Sylwek za zdjęcia, wszystko jak zwykle tip top Smile

Jeszcze raz gratulacje dla zwycięzców i wyróżnionych oraz podziękowania dla Krzyśka, który ogarniał przygotowanie tej imprezy Smile Mam nadzieję, że na wiosnę uda się zorganizować kolejny konkurs, może przy okazji którejś z wiosennych Mas Krytycznych Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#40
Super a w szczegolnosci to :
http://3.bp.blogspot.com/-sH3ZsD2CM0o/T ... .26.03.JPG
mistrz drugiego planu
Jakub.P
:lol:
P.S. Jakub.P - co Ci się w nóżkę stało ??
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości