Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stroje - info o zamówieniu
#21
Dzisiaj w południe przyszły stroje. Miały być do odbioru u Pawła w Centrali Rowerowej, ale Paweł z powodu wypadku niestety nie będzie przez kilka dni w warsztacie.

Dlatego ogłasza się co następuje:
- osobom, które jadą na kajaki stroje rozdane będą w weekend
- osobom, które ścigają się na Mazovii stroje wezmę na wyścig
- pozostali stroje będą mogli odebrać u mnie od poniedziałku
- każda osoba przy odbiorze powinna mieć 3,5 zł na pokrycie kosztów przesyłki
- jeśli ktoś chce stroje jutro, a nie jedzie na kajaki, ani nie startuje w Mazovii to jutro przed 8 na pętli na Kunickiego wyruszamy na kajaki, nie będziemy czekać, więc jak coś to bądźcie punktualnie Smile

pOZBig Grinrower i sorki za zamieszanie
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#22
Kto jeszcze nie odebrał stroju to można to będzie zrobić dziś od 17:30 na Globusie, bo będę tam śmigał po trasie XC.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#23
a może by tak nowy rzut zorganizować??? Co by na wiosnę ruszyć w plener i promować RL??
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#24
no właśnie, w sumie myślę, że na koszulkę bym sobie spokojnie odłożył :-P
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#25
Właśnie w tym celu poruszyłem temat przy okazji promowania miasta na wyjazdach. Fajnie w grupie byłoby mieć akcent RL na lokalnych ustawkach czy dłuższych wyjazdach, niekoniecznie trzeba startować sportowo Wink
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#26
W lutym będziemy zamawiać stroje Smile Odkładajcie kasę.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#27
A po ile wychodziły poprzednio te koszulki?
Odpowiedz
#28
Blisko 80 zł płaciliśmy. Możliwe, że w tym roku zmienimy firmę, ale info będzie w lutym.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#29
KermitOZ napisał(a):Blisko 80 zł płaciliśmy. Możliwe, że w tym roku zmienimy firmę, ale info będzie w lutym.

Może ja się nie znam ale mam pytanko czy próbował ktoś uzyskać dotację od prezydenta Lublina na strój szosowy promujący Lublin. Bo jak by nie patrzeć osoby w tym stroju dużo jeżdżą po całej Polsce i w sumie jest to darmowa reklamaSmile Zawsze można jeszcze dorzucić na stroju małe godło LublinaSmile
A im więcej było by dotacji to i strojów więcej...

pozdrawiam
Odpowiedz
#30
No to dorzucę pytanko:
Czy nie można wprowadzić drugiej kolorystyki? Ja wiem, że pomarańczowy się przyjął ale jakoś się nie widzę w tym kolorze. Powiedzmy wprowadzić kolorystykę stalowo-czarną dla teamu turystycznego. Cała reszta bez zmian. Jeśli będzie zdecydowany opór to odpuszczam Smile nie było tematu.

szerszen2 napisał(a):Zawsze można jeszcze dorzucić na stroju małe godło LublinaSmile

można jeszcze uderzyć o sponsoring do Perły, Lubelli, Stokrotki, PGE-Lublin i innych, pewnie łatwiej by się coś uzyskało niż z miasta tylko nie wiem czy warto... a może?... to tylko takie "gdyby"
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości