Strony (32):    1 ... 3 4 5 6 7 ... 32   
Bart   13-01-2010, 17:24
#41
Posiadam nie tylko umiejętność czytania/pisania.
Przyjedź na ustawkę to podyskutujemy, bo tak zza klawiatury to nie lubię.

Terenikiem to ciągnikiem.
KermitOZ   13-01-2010, 17:29
#42
Karola napisał(a):No tak, Bron Boże zwrócić uwagę publicznie Prezesowi bo zaraz na priva odsyła.
Odsyłam na priv jak masz jakieś głupie uwagi w stylu: "Dobrze, że decyzji o tym kto ma być sponsorem i co ma być na koszulkach nie podejmujesz sam.", bo o tym dobrze wiem i nie musisz mi tego publicznie przypominać. Jak masz wątpliwości co do moich kompetencji to złóż wniosek o odwołanie mnie z funkcji prezesa, a jak nie to daruj sobie te głupie uwagi na forum. Świetnie Ci wyszło zrażenie wielu ludzi do mnie, z którymi wcześniej nie miałem problemów się dogadać. Myślałem, że na tym poprzestaniesz, ale widzę, że się dopiero rozpędzasz.

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
szymek_sq   13-01-2010, 17:54
#43
tkt napisał(a):można jeszcze uderzyć o sponsoring do Perły, Lubelli, Stokrotki, PGE-Lublin
KermitOZ napisał(a):z tym sponsoringiem Perły to chyba raczysz żartować,

A szkoda jedna z lepiej prosperujących firm na Lubelszczyźnie i do tego mają ładne logo Big Grin. Dlaczego browary mogą sponsorować piłkę nożną a kolarstwa już nie?
Nigdy się nie zajmowałem takimi sprawami, może Bogdanka?

"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Karola   13-01-2010, 18:04
#44
KermitOZ napisał(a):Jak masz wątpliwości co do moich kompetencji to złóż wniosek o odwołanie mnie z funkcji prezesa, a jak nie to daruj sobie te głupie uwagi na forum.
Już się tak nie nakręcaj. Spokojnie doczekasz końca kadencji i wtedy się zobaczy.

KermitOZ napisał(a):Świetnie Ci wyszło zrażenie wielu ludzi do mnie, z którymi wcześniej nie miałem problemów się dogadać.
Najłatwiej zrzucić to że ktoś za Tobą nie przepada na mnie. Masz rację, też bym tak zrobiła bo wtedy nie muszę winy szukać w sobie ale w innych.
Z drugiej strony to miłe, że uważasz, że mam taką moc wpływania na zdania innych. Może powinnam zostać politykiem?

szymek_sq napisał(a):Dlaczego browary mogą sponsorować piłkę nożną a kolarstwa już nie?
bo:
KermitOZ napisał(a):Jeśli nie rozumiesz pewnych zasad, które są w kolarstwie to tym gorzej dla Ciebie.
Prezes pisał to wprawdzie do mnie ale najwyraźniej Szymon oboje tych zasad nie łapiemy.

Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
KermitOZ   13-01-2010, 19:09
#45
Tak, nie łapiecie tych zasad. Można być dziwką i się sprzedać każdemu, a można mieć pewne zasady. I m.in to mi się w kolarstwie podoba, że nie tylko te formalne, ale także także niepisane zasady są respektowane (sponsoring, zachowanie w peletonie, podejście kibiców itd).
darist   13-01-2010, 19:42
#46
Czy mogę zamówić dwie koszulki stowarzyszenia?
Jednocześnie informuję, że jeśli w ten sposób wspomogę finansowo stowarzyszenie to będzie mi z tego powodu bardzo miło.
Jeżdżąc w tej koszulce niejako będę reklamował stowarzyszenie.
W związku z powyższym oświadczam, że zrzekam się jakiegokolwiek honorarium z tytułu reklamowania stowarzyszenie.
Kolejny raz będzie mi miło jeśli w ten sposób o tej inicjatywie dowie się jak najwięcej ludzi.
Ponieważ nie jestem zainteresowany korzyściami finansowymi nie jestem również zainteresowany reklamowaniem innych podmiotów gospodarczych.
Tym bardziej, że pomimo lokalnego patriotyzmu bardziej smakuje mi Żywiec :->
Czy nie widzicie jak różna może być granica kto i kogo sponsoruje?

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Greco   13-01-2010, 20:03
#47
. Entia non sunt multiplicanda sine necessitate (Nie należy mnożyć bytów bez potrzeby). Proszę, nie prowadźmy ze sobą prywatnych rozmów na forum, nie piszmy bezsensownych postów, które absolutnie nic nie wnoszą do dyskusji. :oops:
Kto i po co to napisał ??? :roll:
KermitOZ napisał(a):Jak masz wątpliwości co do moich kompetencji to złóż wniosek o odwołanie mnie z funkcji prezesa, a jak nie to daruj sobie te głupie uwagi na forum. Świetnie Ci wyszło zrażenie wielu ludzi do mnie, z którymi wcześniej nie miałem problemów się dogadać. Myślałem, że na tym poprzestaniesz, ale widzę, że się dopiero rozpędzasz.
:oops:
a myślałem że nie pisane zasady obowiązują
KermitOZ napisał(a):Można być dziwką i się sprzedać każdemu, a można mieć pewne zasady. I m.in to mi się w kolarstwie podoba, że nie tylko te formalne, ale także także niepisane zasady są respektowane (sponsoring, zachowanie w peletonie, podejście kibiców itd).
:oops:
niezdrowo a liczyłem na luz i doborowe towarzystwo do mojej pasji.. :lol:
kobiet się nie obraża a na pewno na forum pub... Undecided
proponuję trochę więcej wysiłku fizycznego w każdym wydaniu... :lol:

co jest ważne [b]-być prezesem czy mieć zdrowe zasady ? :lol:

stary człowiek a morze...
Hiyo   13-01-2010, 23:06
#48
Skoro Perła odpada, to może dopalacze.com mogą zostać sponsorem RL? :-P W końcu mają swój sklep u nas w mieście. Co do zasad kolarstwa, no może ja nie łapie czym jest RL, ale to chyba nie jest to stricte kolarski team tylko zgrupowanie miłośników - hobbystów przejażdżek rowerami, więc te kolarskie zasady to tak średnio muszą być respektowane.
KermitOZ   14-01-2010, 09:37
#49
Za prywatne rozmowy przepraszam, bo rzeczywiście można się było obyć.

A z tą dziwką to chodziło mi oczywiście o to, że ani kolarstwo, ani RL nie mogą się tak zachowywać jak choćby piłka nożna (bez obrazy piłkarze, btw to jeden z moich ulubionych sportów).

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Karcer   14-01-2010, 15:50
#50
KermitOZ napisał(a):Nie przewidujemy innej kolorystyki. Jeden team RL - jedne barwy.

Akurat barwy są bardzo dobre. Charakterystyczne i rzucające się w oczy, łatwo się wypatrzeć na zdjęciu z wyścigu i ładnie wyglądają na tle jesiennego lasu. :-)

KermitOZ napisał(a):Sorki, ale z tym sponsoringiem Perły to chyba raczysz żartować, tak?

Ehhh, a myślałem że po latach sponsorowania tej firmy role wreszcie się odwrócą.


Z tego co wiem, otwarty na sponsoring jest PGNiG. Sponsorują m.in. jeden z klubów pływackich w Lublinie, a także pojawiają się na koszulkach kilku amatorskich ekip kolarsko-turystycznych w Polsce.

Prawdziwą wolność czujesz kiedy wiatr hula między twoimi jajkami.
Strony (32):    1 ... 3 4 5 6 7 ... 32   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.