Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stroje - info o zamówieniu
#1
Witajcie

Ponieważ bardzo dużo ludzi pyta o stroje Stowarzyszenia to zakładam temat, w którym szczegółowo opiszę, co trzeba zrobić, aby zamówić koszulki itd. Przepraszam także tych, którzy wysyłali maile w tej sprawie już wcześniej. Każdy na pewno dostał odpowiedź z projektem, rozmiarówką i cennikiem. Nie miałem jednak czasu tego ogarnąć, żeby dopiąć wszystko z zamówieniem. A więc teraz piszę jak wyglądać będzie ten proces:

1. Wysłanie maila z zapytaniem o stroje na stowarzyszenie@rowerowylublin.org w celu uzyskania plików z projektem, cennikiem i rozmiarówką (dotyczy tych, którzy jeszcze nie mają tych plików). Ważne: w tytule maila proszę wpisać: "Strój - info"
- w odpowiedzi każdy dostanie te pliki+dane do przelewu

2. Wysłanie maila na powyższy adres z informacją o tym jakie części stroju się zamawia, ile sztuk i w jakich rozmiarach. Proszę wszystko bardzo dokładnie opisać, żeby nie było żadnych wątpliwości (osobno każda rzecz + jej cena). Proszę także podliczyć łączną cenę (cennik zawiera ceny bez VATu, proszę doliczyć do tej kwoty 22% ceny) i przesłać ją. My oczywiście to także sami przeliczymy w w celu sprawdzenia czy się zgadza. Na tego maila czekamy do 19 lipca. Ważne: w tytule tego maila proszę wpisać: "Strój - zamówienie"

3. Do 24 lipca będziemy czekać na przelew. Po tym terminie zamówimy stroje, tylko dla tych osób, które przeleją pieniądze.

4. Stroje do odebrania będą prawdopodobnie około 12 sierpnia

Żeby zorientować się jak wyglądają nasze stroje można zajrzeć do info na naszej stronie lub do galerii

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
Namiary na konto do wpłaty by sie przydało
Odpowiedz
#3
Wysłałem dwa dni temu maila "stroj - info" i do tej pory nic nie dostałem :|
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#4
holden napisał(a):Wysłałem dwa dni temu maila "stroj - info" i do tej pory nic nie dostałem :|
Zerknij na wątek pielgrzymka do Częstochowy to wtedy zobaczysz dlaczego Grzesiek nie odpowiada na emaile.
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#5
No już rozumiem, ale Michał mnie poratował i przesłał pliki ;-)
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#6
Kurcze , ja od 2tyg na urlopie i poza domem, i dopiero teraz zobaczyłem ten wątek o strojach.

Ci co maja te plik z rozmiarówką proszę o przesłanie mi na adres jak w profilu.
A tymczasem serdecznie pozdrawiam ze Szczawnicy.
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#7
Też bym poprosil
Odpowiedz
#8
Przepraszam wszystkich, że nie odpowiadałem na emaile. Dziś po południu wróciłem i już odpisałem wszystkim Smile Jeśli jednak ktoś jeszcze powinien dostać a go przeoczyłem to proszę, dajcie mi znać Smile Wszelkie pytania proszę na PW, albo na maila, a kto ma to na gg Smile Dane do przelewu zawsze są wysyłane w odpowiedzi na mail z tytułem "Zamówienie - info". Jeśli ktoś kilka tygodni temu dostał maila z cennikiem itd. to niech wyśle jeszcze raz do mnie wiadomość to podeślę dane do przelewu Smile

Termin wysyłania maili z zamówieniem przedłużamy do 21 lipca Smile

Btw, dużo ludzi zamawia koszulki. Oprócz innych rzeczy polecam także skarpetki, które są bardzo fajne i stosunkowo tanie.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#9
Dzięki za pliki i ma pytanie dot cennika.

Jeśli chodzi o koszulkę to dot. poz. 2 czy 4 wg. cennika?

OSTRZEŻENIE dla tych co wchodzą na stronę producenta strojów.
Mnie antywir wywalił komunikat, że "Wykryto zagrożenie podczas uzyskiwania dostępu do stron internetowych http://www.ataksport.pl/ HTML/Iframe.C.Gen wirus połączenie zostało zakończone - poddany kwarantannie"
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#10
Większość zamawia 2, niektórzy 1, ale 4 jeszcze nikt nie zamawiał Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości