Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklep z ubraniami rowerowymi w Warszawie.
#1
W najbliższy weekend jestem w Wawie i chętnie bym odwiedził jakiś dobrze zaopatrzony sklep. Idzie jesień a ja mam tylko spodenki i koszulki. Na jesień to troszkę przymało.
Planuję zakup bluzy i długich spodni.
Będę wdzięczny za wasze sugestie.
Odwiedziłem niedawno nasz rodzimy Decathlon, ale wielkich obniżek nie mają Sad
KTM Ultra Flite, Merida Road Race
Odpowiedz
#2
Drogi MG ja bym spróbował w warszawskich Decathlonach, mają większy wybór, może jeszcze bym spróbował w sklepie Airbike (adresy na www.airbike.pl)
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#3
W AIRBIKE byłem miesiąc temu, mają dużo koszulek, nie pamiętam jak z dłuższym rękawem, ale pewnie też ok, mają jeden sklep w galerii z samymi rowerami bez akcesoriów itp. więc sprawdź by tam nie jechać, niestety nie pamiętam gdzie Wink
Grzegorz
Odpowiedz
#4
www.bikeman.pl w Wawie. mam nawet u nich kartę zniżkową. jak byś chciał pożyczyć, to priv.

a jak byś chciał w Lublinie, to polecam Dobre Rowery przy Wojciechowskiej 5A i ciuchy NALINI. Nie licz na obniżki czy promocje. Patrz na jakość ciuchów.
Odpowiedz
#5
Jest jeszcze intersport :
http://www.intersport.pl/sklepy

Nic u nich nie kupowałem ale pewnie coś dla siebie można znaleźc
Odpowiedz
#6
Intersportów jest w Wawie kilka, m.in. w Złotych Tarasach i w Arkadii.
Byłem niedawno w Intersporcie w łódzkiej Manufakturze, ale ciuchów nie mieli zbyt dużo, a ceny też jakieś porypane. Za to łódzki GieeS był lepiej wypasiony od naszego Wink.
Ja bym na twoim miejscu popytał na jakichś stołecznych forach rowerowych o dobre miejsca gdzie można nabyć coś fajnego.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości