Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17 września 2011 Skandia Białystok
#1
Hej Smile

Wybiera się ktoś może na Skandię do Białegostoku? Na razie mam 3 osobową ekipę na wyjazd. Relację zdam po wyścigu w tym temacie.
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#2
Tak jak wcześniej napisałem, podaję swoją relację.

Trasa maratonu bardzo ciekawa. Podłoże przeróżne: asfalt, szuter, piach, kocie łby oraz leśne ścieżki. Początek szybki, asfaltowy. Start z centrum Białegostoku. Pewnie niektórzy pomyślą, że miasto było zakorkowane. Nic bardziej mylnego. Wyjazd (około 2 - 3 km) z miasta na trasę jak i powrót na metę dość dobrze zorganizowane, wydzielony pas na jezdni. Później lasy, piaski, kocie łby. I znowu kawałek asfaltu, około 2 km. Dalej lasy, pola. I powrót do mety asfaltem, kawałek lasu i dalej asfalt.

Chociaż po modyfikacji trasy przez organizatora, zamiast 39 km, wyszło 42,5 km. Jak dla mnie trasa dobra do przeprowadzenia maratonu MTB. Górki, zjazdy i od razu podjazdy.

Gdyby się pojawiła Skandia w Białymstoku w sezonie 2012, polecam tą trasę do pościgania się.
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#3
i które miejsce?
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#4
200 miejsce, mogło by być lepiej, ale w paru momentach miałem parę skoków, i mi pod koniec prąd odcięło.
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości