Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rowerowe wycieczki fotograficzne
#41
Waldek napisał(a):a czy nie jest tak, ze nowy temat (założyłem: fot. kapliczki i krzyże) nie zawiadamia np. uczestników tego, czy nadrzędnego: "Z aparatem w ręku", więc nikogo nie zawiadamia. Chyba, że ktoś przegląda wszystkie tematy, w co wątpię. ????
dokładnie tak - nawet kiedyś mi przyszedł taki pomysł czy nie warto by mieć jednego tematu tylko do informowania o nowych wątkach np. w dziale wycieczki codzienne - wówczas każdy kto raz wypowiedział się w tym temacie byłby o tym poinformowany - a tak niestety musi się sam zalogować - tylko że nie każdy codziennie loguje się na RL.
W proponowanym rozwiązaniu w odpowiedzi autor wycieczki podawałby link do nowego wątku - co na to władze? :->
Każdy człowiek ma prawo do życia, wolności oraz własności!
Odpowiedz
#42
Elephant, sorki, ale bez sensu kombinujesz. Po pierwsze: zalogować się to raczej żaden problem. Po drugie to ułatwia sprawę, bo masz link do nieprzeczytanych postów. Wchodzisz w niego i wyświetlają Ci się wszystkie tematy, w których ktoś pisał od ostatniego Twojego logowania, więc przeglądasz ich listę i klikasz na linki do tych, które Cię interesują. Na końcu klikasz "oznacz wszystkie posty jako przeczytane" (jeśli zostały takie, których nie przeczytałeś, bo Cię nie interesują) czy coś w tym stylu i się wylogowujesz. Po ponownym zalogowaniu znowu będziesz miał listę "nowości", powtórzysz operację i gitara.

Btw: koniec OT, jak jeszcze jest jakiś problem to proponuję założenie tematu w Hyde Parku.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#43
Może uda mi się tą dziewczynę wyciągnąć na rower, żeby z nami pojeździła i porobiła zdjęcia, ale juz teraz zapraszam do jej galerii.
http://www.deon.pl/galerie-uzytkownikow ... ,1577.html
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości