Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
maraton rowerowy 750km w 24h
#1
W tym roku odbędzie się kolejny ekstremalny 24godzinny maraton rowerowy.
Nasz maraton zaczynaliśmy od skromnego dystansu 320km corocznie podwyższając poprzeczkę o około 100km. W roku 2008 w dobę udało nam się przejechać 700km.
W 2009 planujemy zmierzyć się z odległością 750km.Nasz maraton nie jest wyścigiem i tylko dzięki współpracy uczestników możemy liczyć na sukces. Żeby przejechać 750 km musimy utrzymywać prędkośc w granicach 34km/h - zostaje 2 godziny na przerwy. Tak jak co roku start jest darmowy - organizatorzy gwarantują posiłki, odżywki napoje, batony, banany oraz wóz techniczny. Każdy kto ukończy maraton otrzyma pamiątkowy puchar, dyplom, koszulkę. Start skierowany jest do specyficznej grupy kolarzy którzy mają już doświadczenie w tego typu wyzwaniach np. "Mazovia24" czy "Imagis Tour". Mamy nadzieję że z osób startujących uformuje nam się grupa mogąca w przeciągu 2-3 lat podjąć próbę bicia rekordu świata w dobowej jeździe rowerem należącej do pana Bolesława Krawczyka i wynoszącego 865km.
[Obrazek: gxS84B9.jpg]
Trasa w tym roku będzie zmodyfikowana w stosunku do poprzedniej edycji i będzie prowadziła po dziewięciu osiemdziesiodwukilometrowych rundach na trasie: Góra Puławska, Zwoleń, Kozienice, Gniewoszów, Góra Puławska. Start 04.07.2009 o godzinie 12:00 spod Urzędu Miasta w Puławach, zakończenie 05.07.2009 w Nałęczowie przy Nałęczowskim Domu Kultury.
Odpowiedz
#2
Wybrałem się dziś po egzaminie do Puław i razem z Arkiem i Rafałem przelecieliśmy trasę maratonu Smile

Na dojeździe do Puław wyszła mi średnia 33,5km/h Big Grin Traskę z różnymi modyfikacjami oblecieliśmy ok 34km/h. W Kozienicach złapała nas niezła burza i czekaliśmy pod sklepem z pół godziny aż przestanie lać (oby nie było takiego deszczu na maratonie). Momentami szło ostro (np. 38km/h pod wiatr Big Grin). Asfalty w większości miejsc w porządku Smile Ogólnie jeśli pogoda dopisze i obejdzie się bez przykrych niespodzianek to 750km jest do zrobienia Smile

Razem wyszło mi dziś 230km treningu (średnia 31km/h) i 20km na uczelnię czyli razem 250 km. Coś czarno widzę swój start w Mazovii Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#3
Chyba 250 km aa nie 250 km/h ;d
Odpowiedz
#4
No fakt Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
Jakiś czas temu pojawił się artykuł w Dzienniku Wschodnim na temat naszego maratonu: 750/24
Odpowiedz
#6
Lubię czytać takie teksty Smile Od razu chce się jeździć. Dzięki Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#7
Najnowsza zapowiedź maratonu z Telewizji Puławskiej: 750/24
Odpowiedz
#8
A na http://kolarze.info to dupa jest a nie relacja. :-P
Odpowiedz
#9
Dziwne żeby była relacja jeśli startowali o 11,45 Tongue
Odpowiedz
#10
Nie bez trudu Big Grin ale pocisnąłem Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości