Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kfiatowe nocne BUM_środa_21.09.11_godz. 22.00_Plac Litewski
#21
Dzięki również! Za sympatyczne towarzystwo dawno nie widzianych ludzisk Smile wszelkie nocne polaków rozmowy, "rollercoastera" na "podwieszanej" ścieżce no i zahaczenie o czwartek w drodze na Czechów Smile
Odpowiedz
#22
Nie wiem czy bardziej to, ze KFIAT-owa czy nocna ustawka, ale przyciągnęła znaczną grupę (ok 30osób) Bardzo miło było pokręcić nocą po naszym grodzie.
Całkiem sympatyczna kaczuszka ;-) nam wyszła. Może jeszcze przed zimą jakieś zwierzątko wymyślimy.
Trochę zdjęć
https://picasaweb.google.com/Jerzy.Stor ... wkaMiejska
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#23
Dzięki za to nocne BUM ;-)
czy ono kfiatowe było to mam wątpliwości :roll:
ale kręciło się sympatycznie o tej porze i w takim gronie ;-)

do następnego :-D
orientuj...
Odpowiedz
#24
Ja też byłam zachwycona nocną wycieczką :-) Świetny pomysł z tym nocnym wypadem. Mam nadzieję, że częściej będę sobie pozwalać na takie przyjemności. Dzięki wszystkim!
Odpowiedz
#25
To i ja podziękuje za kręcenie, coś mi się wydaje, że coraz bardziej podobają mi się nocne wypady ...

dzięki Smile
Grzegorz
Odpowiedz
#26
dzięki za miłe kręcenie po mieście :-)
niestety przy następnej okazji chyba będę musiał się przesiąść na wersję sportową bo tempo chwilami było spore a w połączeniu z nierówną nawierzchnią trochę strach o dyliżans :-P

mimo wszystko fajnie się jechało :-)
do następnego
Odpowiedz
#27
Dziękuje za nocną przejażdżkę w ciekawym towarzystwie, dodam ze była to moja pierwsza przejażdżka w tak licznym gronie.

Zapraszam na nocne patrole które wraz z kolegą Woodym uskuteczniamy co najmniej raz w tygodniu.

Panie Jurku świetne foty wyszły Pana aparatem taki mały a jak wiele możeWink
Pozdrawiam Wszystkich
Odpowiedz
#28
Dzięki za wspólną nocną jazdę po Lublinie, z Wami wszędzie jest świetnie. Pozdrawiam i do zobaczenia :-D PS Dzięki za odprowadzenie na Czechów. Teraz wiem, że Lublin jest okrągły ;-)
Odpowiedz
#29
było miło :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości