Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzisiaj kupiłem -nasze nowe nabytki rowerowe
#21
Z czystej ciekawości, po ile stoją takie piękne ciżemki ? Smile
Odpowiedz
#22
349 zl zapłaciłem.
A juz po pierwszej jeździe jestem bardzo zadowolony co prawda palce mi zmarzły ale zainwestuję w ochraniacze i będzie spoko Smile
Odpowiedz
#23
Przynajmniej wiesz że mają dobrą wentylację Smile
Też miałem je kupować ale kupiłem wyższy model z 50% rabatem to w sumie taniej mi wyszło Smile
Po ochranicze zajrzyj do Toro na Zana, duży wybór i bardzo dobre ceny mają. Wiem bo sam niedawno kupowałem.
KTM Ultra Flite, Merida Road Race
Odpowiedz
#24
do toro może wpadnę w poniedziałek bo ofc podjarany butami wczoraj wyjechałem na rower a wróciłem bez czucia w palcachTongue ale i tak było spoko Wink
Odpowiedz
#25
wiem o czym piszesz Smile
KTM Ultra Flite, Merida Road Race
Odpowiedz
#26
dziś odwiedziłem toro żeby kupić ochraniacze na buty ale usłyszałem że ceny zaczynają się od 95 zl i troche głupawki dostałem Smile dlatego z toro wyszedłem tylko z bidonem i koszykiem Tongue[Obrazek: zdjecie,pelne,232208,20111114,specialize...latore.jpg]
Odpowiedz
#27
Amortyzator Rock Shox Tora Air (golenie z Reby) z blokadą skoku.
Wylicytowałem na allegro za 400zł. Prawde mówiąc zaryzykowałem bo dziwna kombinacja. Wszystko oprócz goleni nowe, golenie są z Reby i widać że są "mocno używane".
Ktos próbował zedrzeć z nich farbe ale nie szło mu to za dobrze i dał sobie spokój niechlujnie zamalowujac miejsce z którego usuną farbe (w aukcji o tym była mowa).
Teraz nie wiem czy malować po swojemu, bo troche jest z tym roboty ze względu na okrągły kształt.
Amortyzator pójdzie to ramy Dartmoor Phantom.
Mam też już obręcze 26" 36H: na przód Dartmoor Trixie , a na tył Dartmoor Rider . Kupiłem obie nowe za 100zł.
Myślałem o Accent XC ale zrezygnowałem ze względu na moj drewniany styl jazdy Smile i wziołem troche cieższe ale sprawdzone Dartmoory.

[Obrazek: 18591402.jpg]
Odpowiedz
#28
Patryk napisał(a):Nie dawno kupiłeś tą fioletową ramę. Czyżby będzie powstawał kolejny scigant ? :-D
Fioletowa bedzie do 4X/Racing, a czerwona do katowania w DH.




+ piasty do fioletowej będa takie..., z allegro za 331zł

Chosen A8257BH, 206g
[Obrazek: p4pb7637108.jpg]

Chosen A8256BX, 352g
[Obrazek: p4pb7637107.jpg]
Odpowiedz
#29
tylna bajecznie cyka, ba ma koło 6 zapadek Smile jak sie nie mylę Undecided
Każdy ma swoje Reiatsu, tylko trzeba je odkryć
https://pl-pl.facebook.com/pages/szpryc ... 8996108124
Odpowiedz
#30
A teraz przyszła pora na zmiane hampli.
Do tej pory miałem dobre/mocne Tektro Aquila, ale by dobrze działały przy mojej jeździe trzeba było dość często je regulować (wyciągała się linka, a pancerz kurczył) do tego zmieniałem 3 razy w roku linkę, pancerze i końcówki. Klocków o dziwo zostało dość sporo bo 80-90%.

Zdecydowałem się na Deore 2012 M596, gdyż kolega ma Deorki z poprzedniego roku i dają rade. Na 2012 dali nowe klamki, podobno lepsze, ale dziwne jest to, że za komplet starszych trzeba zapłacić 500zł, a za te z br. dałem 401zł już z przycięciem przewodów.
Jak tyko wsiadłem na rower od razu mi się spodobały. Co prawda jeszcze nie testowane w terenie ale na zjazdach na mieście i schodach bardzo ładnie działają chodź okładziny jeszcze nie są dotarte i jak na razie są lepsze do poprzednich Smile

[Obrazek: p5pb7763506.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości