Strony (4): 1 2 3 4   
Patryk   23-09-2011, 21:01
#1
Na kilku forach i to o tematyce nie koniecznie rowerowej jest taki dział dzisiaj kupiłem. Bardzo fajna sprawa ludzie pokazują tam co ostatnio kupili. Oczywiście nie chodzi o "dzisiaj kupiłem mleko i chleb" ,ale w naszym wypadku części do rowerów. Można by dyskutować o nowościach itp. Co sądzicie ?
Ja dzisiaj kupiłem 2 koszyki do bidonu. Oczywiście full carbon :lol:
Kto za kto przeciw ?
macrainbow   24-09-2011, 19:45
#2
moim zdaniem byl by dobry dzial, mozna by sobie np. z nudow poczytac opinie o produktach, ewentualnie pochwalic sie tym czy owym

ja sobie kupilem BMXa Racingowego i nawet nie zaluje ze go kupilem Tongue

http://www.pinkbike.com/photo/6893555/
Patryk   24-09-2011, 20:23
#3
Przydałoby się zapodawać zdjęcia. Co raz ktoś kupi jakąś nowość i nie tylko. ;-)
jutro wrzuce zdjęcia koszyków.
KermitOZ   25-09-2011, 01:03
#4
Na tego typu rzeczy jest właśnie dział "Opisy, recenzje i porady przy kupnie". Jak sobie kupisz coś ciekawego i uważasz, że warto napisać na ten temat kilka słów to recenzujesz tę rzecz zakładając nowy temat i gotowe Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Patryk   25-09-2011, 08:19
#5
Ale po co za każdym razem zakładać nowy temat. Przecież przez te nowe tematy zacznie się robić bajzel. Tu by było wszystko w jedym miejscu i można by temat przykleić.
Nie koniecznie też muszą być opisy o ktoś wrzuci zdjęcie ,ale produkt nie zasługuje na osobny dział żeby robić całą recenzję.
macrainbow   18-10-2011, 13:42
#6
Pare dni temu nabyłem rame Dartmoor Phantom
jest to prototypowa rama dlatego w takim nie spotykanym malowaniu, ba nawet jedyna fioletowa.
Jeździł na niej ze dwa razy testowy raider dartmoora, po czym konstrukcja sie przyjęła.
Seryjnie można dostać w trzech kolorach: pomarańczową, czarną i srebrny-grafit.

foto: http://www.pinkbike.com/photo/7261823/

obecnie tak wyglada, to co chciał bym zmienić to amortyzator np. na Tore, koła na lżejsze...
Jak to bywa z braku kasy jestem zmuszony jeździc na takim secie.
Patryk   18-10-2011, 17:23
#7
Fajna i z tym oczobijącym kolorem kólek ładnie wygląda.
A ja sobie kupiłem 2 koszyki full-carbon. :mrgreen: Muszę dorwać wagę elektroniczną i zobaczyć ,czy faktycznie mają po 20g.
[Obrazek: DSC01631.jpg]
Zaraz znowu ktoś powie ,że jestem nawiedzony.
KermitOZ   18-10-2011, 17:43
#8
Teraz to już Cię Patryk nikt nie dogoni :mrgreen:

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
michalbrodowski   18-10-2011, 18:38
#9
Patryk jesteś nawiedzony!

Ale powiedz gdzie kupiłeś i za ile? Big Grin

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Patryk   19-10-2011, 05:53
#10
Wiedziałem żeby tego nie pokazywać. :-P
Miałem kupić plastikowe elity i nawet zamówiłem w jakimś internetowym sklepie. Potem czekałem i czekałem ,aż w końcu dostałem informację ,że ich nie sprowadzą. W sumie dobrze się stało bo zobaczyłem u nas jak to wygląda na żywo i średnio mi się podobały. Akurat była dostępna 1 sztuka ,a 2 już załatwić się nie dało. Wydatek 100-150 zł za koszyk z carbonu to przesada ,ale ja kupiłem na ebayu za tą samą cenę po której chodzą plastiki. Bardzo fajnie wyglądają na rowerze i dobrze trzymają.
Ten sprzedawca ma sporo różnych klamotów z włókna. Różne koszyki ,siodełka i ramy. Znajomy kupił sobie siodełko 100g deche do drugiego roweru. W innym ma skorupkę z selle Italia za 700 zł i mówił ,że to również jest wygodne a kosztuję duużo mniej. W sumie grubośc nie ma aż takiego znaczenia ważny jest kstałt.
http://cgi.ebay.pl/New-Full-Carbon-Fibe ... 3a69ad800f
Strony (4): 1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.