Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie spodnie długie i kurtka/bluza
#21
jaką masz wysokość i ile w pasie? To ci pomogę
Odpowiedz
#22
kupiłem taki zestaw jak gello1, póki co jeszcze go nie testowałem.

BTW. Znalazłem w Lublinie sklep który sprzedaje rzeczy Stanteksu (już po zamówieniu z netu ;-)): http://allegro.pl/my_page.php?uid=4326078 . Ceny mają zbliżone do tych ze sklepów internetowych i innych na alledrogo, więc można by się zainteresować.
Odpowiedz
#23
Mike, link ni działa
Odpowiedz
#24
U mnie link działa i dzięki za info. Napewno ich odwiedzę.
KTM Ultra Flite, Merida Road Race
Odpowiedz
#25
i ja tez !!!!
Odpowiedz
#26
I jak, był ktoś w tym sklepie? Można stacjonarnie przymierzyć ciuchy i dopiero zapłacić, czy najpierw kupujesz przez allegro a potem dostajesz ciuchy do ręki?
Odpowiedz
#27
Garp, z tego co pisze na ich stronie to jest sklep stacjonarny. A sprzedaż przez internet jest dodatkową formą handlu. tak działają wszystkie "nowoczesne" sklepy :-D
Odpowiedz
#28
byłem tam i ja bym powiedział, że raczej odwrotnie ;-) wchodzi się przez garaż i to taki spory magazyn ze sprzętem typowo pod sprzedaż internetową . No ale Pani tam bardzo miła, przynosi lustro i mierzysz bez problemu, płatność gotówką i nie trzeba przez allegro licytować.
Mierzyłem kurtkę z windstop stanteksu (129zł) ale szczerze mówiąc średnio mi się spodobała. Mają rozmiary L i XL , ja mam 180cm i L była w sam raz. Z tym, że membrana to tylko przód, boki i tył to jakiś polar. O 22 przy mrozie jak powietrze "otuli" całe ciało to raczej się nie sprawdzi moim zdaniem.
Ja sobie odpuściłem i chyba dorzucę do czegoś droższego, będzie spokój na kilka sezonów.

Jadąc Tulipanową skręcajcie przy sklepie spożywczym Tulipan, tam jest ta Jodłowa.
Wcześniej żadnej tablicy nie ma, dopiero jak dojedziecie to nad garażem jest tablica Sklep sportowo- turystyczny
Odpowiedz
#29
Dzięki za info. Szkoda że czynne tylko do 17, trzeba się będzie od razu po pracy wybrać. Muszę kupić kalesonki, koszulkę termoaktywną i spodnie Smile
Odpowiedz
#30
Garp napisał(a):Szkoda że czynne tylko do 17

Ale jest możliwość umówić się telefonicznie na inną godzinę.

Potwierdzam również, że jest to bardziej sklep wysyłkowy niż stacjonarny, ale nie ma żadnego problemu aby na miejscu zapoznać się z ofertą (zobaczyć i przymierzyć).
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości