Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siatkówka 2011/2012
#1
hej ;-)

jako, że naród chętny do siatki i nie chce czekać na sezon zimowy - nie ma przeszkód, żeby zacząć grać wcześniej :-D

Wstępnie zarezerwowałam już salę w szkole na ul. Niecałej 1, termin od 26 X, myślę, że można by nawet zacząć od 19. Wszystko zależy od zebrania ekipy.

Gramy jak zwykle: w środy - godz. 20.00 - 21.30

Chciałabym trochę to zorganizować inaczej w tym roku. Póki co zbieram chętnych do grania na okres X - do końca grudnia i od razu na pierwszej siatce chciałabym zebrać kasę za ten cały okres.
Co by nie bawić się w to zbieranie kasy na każdej siatce i nie zakładać z własnej kieszeni kiedy ekipa akurat się nie zjawi. A może zapłata z góry trochę by nas też bardziej mobilizowała do uczestnictwa w tym, na co się zdeklarowaliśmy.

Jeśli zebrałoby się nas 3 drużyny - oplata wynosiłaby jakoś 3pln za jedną grę.

Tak więc otwieram listę chętnych na siatkę 2011 (potem przedłużymy na kolejne miesiące ;-) - i tak do wiosny :mrgreen: aż w końcu przesiądziemy się na KFIAT :-P )

CZEKAM WIĘC W TYM WĄTKU NA WASZE ZGŁOSZENIA! :-)
orientuj...
Odpowiedz
#2
To ja się piszę! :-D Mogę już od 19-stego.
Odpowiedz
#3
Ok, skoro organizujemy się w tym wątku, to ja się powtórzę ;-) : Dołączam się 26 października. Jakbyście potrzebowali wcześniej piłki, to mam i może ją ktoś wziąć ode mnie do 10 października. Później nie ma mnie w Lublinie.

Popieram pomysł na zebranie kasy wcześniej :-)
Odpowiedz
#4
Dopisuję się do listy
Odpowiedz
#5
Ja bym się pisał, ale są dwie przeszkody.
1. W środę mam do 20 zajęcia na UMCSie, nie wiem jak to będzie wyglądało, jak da radę wcześniej wychodzić to napewno będę chciał Smile
2. Barrrrrrdzo dawno grałem w siatkę, ale chętnie wrócę do tego świetnego sportu Smile

ale Wy robicie stały skład czy też można "na dochodzonego"?
Grzegorz
Odpowiedz
#6
gelos napisał(a):ale Wy robicie stały skład czy też można "na dochodzonego"?
Próbujemy w tym roku zmontować stały skład, czyli jak pisałam póki co zbieram deklarację na grę do końca grudnia.

gelos napisał(a):1. W środę mam do 20 zajęcia na UMCSie, nie wiem jak to będzie wyglądało, jak da radę wcześniej wychodzić to napewno będę chciał Smile
Gramy 1,5 godz. więc nawet jak będziesz się chwilę spóźniał - to i tak zdążysz pograć ;-)

Cytat:2. Barrrrrrdzo dawno grałem w siatkę, ale chętnie wrócę do tego świetnego sportu Smile
Nie widzę tu żadnej przeszkody. Rozkręcisz się w trakcie gry. Jak zresztą my wszyscy;-) Jeśli masz chęci do gry to grasz :-> Nie zbieramy żadnej profesjonalnej drużyny, nie trzeba więc grać na super extra wysokim poziomie - po prostu rekreacja :-> Także przybywaj :-D
orientuj...
Odpowiedz
#7
Ja i Justyna też się wpisujemy :-)
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#8
mówiłem już osobiście Monice przy jakiejś okazji ale żeby było jasne

ja też się piszę :mrgreen:

ps. Moniko, czy Twoja ekipa pracowa też w tym roku pyka piłeczką z nami?
Odpowiedz
#9
I'm in!
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#10
marecky napisał(a):ps. Moniko, czy Twoja ekipa pracowa też w tym roku pyka piłeczką z nami?
Myślę, że tak ;-) Póki co zdeklarował się Jacek. Czekam jeszcze na zgłoszenia.

Pat napisał(a):Dołączam się 26 października.
Patrycja a Ty się sama dołączasz? Przekazałaś info mężowi i kolegom z pracy ;-)
orientuj...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości