Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08.10.2011, godz.10, Gimnazjum nr 9 Lipowa 25
#11
Otóż to Wink Czekam na informację o kolejnym wyjeździe :mrgreen:
Pachnie błotem Big Grin
Odpowiedz
#12
Kurcze szkoda że od jakiegoś czasu tak rzadko wbijam na forum.
Akurat dzisiaj miałem cały dzień wolny i mogłem pojechać.
No nic muszę trochę częściej tu wpadać i śledzić czy czegoś ciekawego nie ma.
Jak patrzę na te zdjęcia to aż żałuję że mi minęła taka wycieczka z przed oczu.

Damian na pewno znajdziesz kogoś do wspólnej jazdy. Jestem w twoim wieku więc jak się będziesz wybierał na rower to pisz na priv a może się z tobą zabiorę.
Sztukmistrze.pl
Odpowiedz
#13
Spieszę napisac w imieniu mojego jestestwa jak i jestestwa Pani Grabosi Smile Mojej szanownej Mamy oraz nauczyciela w-f w Gimnazjum nr 9. Wycieczka była baaaardzo udana, aczkolwiek ( tylko u części "rajdowców" ) języki zmieniły miejsce pobytu z ust na brodę Smile Było cudownie, piękny zapach lasu, kałuże ( ja i Mama poznałyśmy je od środka ), Mama chwaliła sobie podjazdy w lesie...naciągała się tego roweru biedaczka. Z tego co twierdzi do dnia dzisiejszego, CYTUJĘ: "zamykam peleton, bo przecież muszę pilnowac uczniów". Błoto faktycznie było zdradliwe i nie dziwię się Damianowi, bo sama obwąchiwałam opony. Myślę, że następnym razem grupa będzie większa, a warto poznac historię z ust nadal żyjących uczestników walk i świadków naocznych. Dziękujemy Jurkowi!!!
Idąc za hasłem komentatora - fajnie byłoby byc cudownym dzieckiem "dwóch pedałów" Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości