Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Środa 15 lipca 18 lkj
#1
Wszystko jak w temacieSmile
Zapraszam głównie Panie (szczególnie to niezdecydowane). Dzisiaj będzie Wawerka, Perceive i ja. Trasę uzgodnimy już na miejscu ale myślę, że pojedziemy do Starego Gaju i wrócimy przez Zemborzyce.
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#2
Ja chcę rower z klimatyzacją ... :mrgreen:
Odpowiedz
#3
perceive napisał(a):Ja chcę rower z klimatyzacją ... :mrgreen:

otwórz sobie okna ;-)
Odpowiedz
#4
Cytat:perceive napisał/a:
Ja chcę rower z klimatyzacją ...


otwórz sobie okna

Tylko nie zapomnij o siatce na komary Smile
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#5
Dzisiaj na babskiej ustawce stawiły się trzy panie: Wawerka, Perceive i ja i kilku bardzo niezdyscyplinowanych panów, którzy tylko wprowadzili zamęt. Nie będę pisac kto, gdzie i ile razy się zgubił bo to za dużo pisania. Moja trasa to Stary Gaj, Zemborzyce, Krężnica, Nowiny, Osmolice, Żabia Wola, Prawiedniki, las w Dąbrowie. Reszta jak chce to niech napisze swoją trasę bo w niektórych przypadkach znacznie różniła się od mojej :mrgreen:
Dystans u mnie to 46km.
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#6
Moja trasa to: LKJ - Stary Gaj od szlabanu wzdłuż lasu - Zemborzyce - Krężnica - Nowiny - Krężnica - Nowiny - Osmolice - Żabia Wola - Cienista - las obok Zalewu - ścieżka.

Dobrze mi zrobiła dzisiejsza jazda na góralu, trochę za mało było lasu, no ale może następnym razem Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#7
to ja wrzucam link do fotek:
http://picasaweb.google.pl/Wawerka7/Bab ... directlink
a trasy swojej nie opiszę bo nie wiem dokładnie,ale była obfitująca w komary
poza tym była jakaś w miarę przyzwoita średnia w końcu, coś koło 17, robimy postępy :mrgreen:
Odpowiedz
#8
Oj, tam, grunt że nikt nie zaginął :mrgreen:
Dzięki za miły wypadzik Smile
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#9
Karola napisał(a):Reszta jak chce to niech napisze swoją trasę
więc tak... :-D , całą drogę starałem się trzymać "kupy", z tym że różnie to wychodziło - 2 panie kierownik i już zaczynają się "schody" :mrgreen:
Pod koniec trasy, w Prawiednikach odbiłem od grupy i pojechałem: Zemborzycka-Kunickiego-Unii Lubelskiej-Tysiąclecia- a że bocialarkę miałem za pazuchą, pocisnąłem ścieżką nad zalew siejąc przy tym popłoch, zupełnie niespecjalnie :mrgreen: .
Wiem że to co napisze to żadna nowość, ale bardzo dużo ludzi jeździ w nocy bez przedniego oświetlenia po ścieżce, gdzie miejscami jest kompletna ciemność, gdybym jechał z kiepskim światłem, to kto wie czy nie doszło by do kilku, delikatnie mówiąc - kolizji.
Dzięki za jazdę i do następnego!
Odpowiedz
#10
Bart napisał(a):2 panie kierownik i już zaczynają się "schody" :mrgreen:
No i właśnie się okazało, że to był Bart twój ostatni babski wyjazd ;-)
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości