Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Który z telefonów wybrać?
#51
Zależy od smartfona czy się wyśle. W większości nie niestety - testowaliśmy sporo modeli u nas w pracy.
Na głównym ekranie też pogody nie mam. Jest jednak parę funkcji, które mi osobiście się przydają i wymagają internetu.
Nie mówiłam też, że smartfon służy TYLKO do korzystania z internetu...
Ale mniejsza z tym. Wyraziłam swoją opinię po prostu i nie każdy musi się z nią zgadzać...
Odpowiedz
#52
Ja w moim Galaxy Gio najbardziej lubię GPS z aplikacją Locus PRO, choć bateria trochę mogłaby dłużej trzymać. Zastanawiałem się również nad Samsungiem B2710 solid, ale wybrałem Galaxy bo ma trochę lepszy aparat no i androida z możliwością instalacji różnych apków.
Odpowiedz
#53
Na innym forum gość pisał że siedzi przy internecie 3 godziny dziennie, słucha radia z internetu, aktualizuje programy, ściąga mapy, czasem zajrzy na youtube itd i nie zużywa 500 MB miesięcznie. Mi po samym wi-fi potrafi pociągnąć ponad 2 GB w kilka dni, ale może nie umiem korzystać (nie mam opery mini itd.). Tak czy inaczej są podobno sposoby żeby ilości pobieranych danych zminimalizować. A wyłączanie przesyłu danych przez sieci komórkowe też na co dzień się sprawdza, bo co chwila są jakieś sieci wi-fi.

Co do Androida, to po przesiadce z OSa ciągle na niego narzekam. OS był bardzo przyjazny użytkownikowi, a Android jest bardzo Linuxowy. Można zrobić bardzo wiele ale trzeba się przy tym nakombinować mocno.
A tak przy okazji... Orientuje się ktoś czy Android 4.0 ICS mocno spowalnia Xperie Arc S?
Z tego co pisze Sony nie da się wrócić do poprzedniego softu, nie zamierzam też rootować telefonu, bo jak znam życie to coś się sypnie i będę miał problem.
Odpowiedz
#54
Kwestia przyzwyczajenia. Na początku też miałem problemy z Andoridem, a teraz nie chciałbym już wracać do Symbiana jaki był na Nokii E50.
Odpowiedz
#55
No na pewno, ale jak dla mnie 5 programów do dzwonienia czy wysyłania smsów mija siez celem. Na OSa też były ale nic im nie brakowało więc nie musiałem zmieniać, a tu trafiam na patenty typu niemożność sortowania kontaktów wg nazwisk albo mogę wejść z widgetu do smsa ale nie mogę przejść z niego do innych smsów. Moim zdaniem brakuje spójności i logiki w tym systemie. Prawdopodobnie ze względu na to że jest tak rozbity między wielu twórców.
Odpowiedz
#56
Widzę kilkakrotnie podjęty temat sieci w telefonie / czasu trzymania baterii,
mi szczerze mówiąc w smartfonie, gdy jestem na miejscu nie przeszkadza to że co wieczór podpinam go do ładowania,
jednak wyjeżdżając na kilka dni sieć raczej wyłączam, korzystam 'on demand', często włączam "2G only".
W Blackberry nigdy nie wyłączam sieci - mistrzostwo jeśli chodzi o czas pracy na baterii Smile

A 'niemały' android jak trzeba też potrafi trochę podziałać Wink
[Obrazek: 421490_10150594149693323_744193322_91087...3766_n.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości