Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Który z telefonów wybrać?
#11
SWilk, Ta znana siec bardzo mi nie odpowiada, ani tym bardziej tragiczny zasięg jaki ona oferuje.

Podsumowując wybrałem Galaxy Pro, SE nie wzbudził mojego zaufania i nie wywołał pozytywnych uczuć, no i skandaliczne jego wymiary Smile Na razie jednak nic nie powiem o pracy Endomondo bo nie miałem okazji się z nim przejechać, poza tym że sam program wygląda na sporo użyteczniejszy i nie porównywalnie szybszy niż odpowiednik w Javie.

Tylko pytanie do jeżdżących z Androidem: czy blokada ekranu usypia bądź zawiesza działanie Endomondo? W telefonie w Javie po zablokowaniu klawiszy/ekranu track automatycznie był ucinany i już się nie wznawiał mimo dalszej pracy programu.
Odpowiedz
#12
misiek napisał(a):W telefonie w Javie po zablokowaniu klawiszy/ekranu track automatycznie był ucinany i już się nie wznawiał mimo dalszej pracy programu.

Czyli jezdziles z odblokowanym telefonem??? Confusedhock:
W androidzie, w LG blokuje klawiature a Endomondo dziala sobie w tle, nic sie nie zawiesza i nie usypia :-D

sorki za brak ogonkow :-P
Odpowiedz
#13
Pat napisał(a):Czyli jezdziles z odblokowanym telefonem??? Confusedhock:
W androidzie, w LG blokuje klawiature a Endomondo dziala sobie w tle, nic sie nie zawiesza i nie usypia :-D

sorki za brak ogonkow :-P
Dokładnie Patrycja, co prawda miałem sztywny futerał więc było mi to bez różnicy, ale jednak.. Wink
Odpowiedz
#14
Witajcie. Chciałbym zainstalować aplikację ENDOMONDO. Mój fonik niestety jest za stary,więc czeka mnie zakup nowego. Może mi pomożecie w wyborze marki i modelu. Najważniejsze jest aby Endomondo pracowało bez zastrzeżeń, no i niska cena też mnie zadowoli Smile
Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
rajanik
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#15
Waham się pomiędzy SAMSUNG GALAXY ACE a SAMSUNG GALAXY Mini. Jest różnica w cenie. Mini jest tańszy ponad 200zł. Powiem szczerze,ze ta cena na mnie działa. Osobiście nienawidzę fonów dotykowych,ale cóż chciałbym mieć system ANDROID.
Prawdopodobnie Endomondo najlepiej śmiga w tym systemie. A jak pisałem wcześniej chcę kupić nowego fona aby bawić się z aplikacją ENDOMONDO. Może pomożecie mi w wyborze ? Smile
Dzięki i pozdrawiam
rajan
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#16
rajanik napisał(a):Waham się pomiędzy SAMSUNG GALAXY ACE a SAMSUNG GALAXY Mini. Jest różnica w cenie.
Nie wachaj się. Galaxy Mini to chyba najsłabszy możliwy Android. Sprzęt jest zbyt wolny dla tego systemu. Szwagierka się skusiła, a teraz marudzi, że "zacina się bardziej niż jej stara Nokia". A dla niej to zwykły telefon, nie korzysta z aplikacji i takich tam.

Sprzętowo Ace jest wart dopłaty. A musisz pamiętać, że telefonu, zwłaszcza kupionego na umowę, łatwo nie zmienisz. Sprzedając na starcie sporo tracisz i musisz dopłacić jeszcze więcej do wyższego modelu.

rajanik napisał(a):Mini jest tańszy ponad 200zł. Powiem szczerze,ze ta cena na mnie działa. Osobiście nienawidzę fonów dotykowych,ale cóż chciałbym mieć system ANDROID.

Jeśli chcesz sprzętową klawiaturę to może poszukaj Samsung Galaxy Pro. Albo HTC Cha-Cha (choć to chyba drogie).

Nie wiem czy jeszcze aktualne, ale Play niedawno dawał za darmo do testów na dwa tygodnie jakiegoś huaweii wraz z kartą playfresh chyba z 50zł do wykorzystania.
Jeśli nie lubisz dotykowców, to zanim kupisz, weź to na próbę. Dwa tygodnie wystarczą, żeby przyzwyczaić się lub stwierdzić, że to zupełnie nie dla Ciebie. A lepiej się przekonać przed wkopaniem się w dwuletnią umowę...

[[EDIT]]: Niestety, program został już zakończony. www.testujsmartfona.pl/

rajanik napisał(a):Prawdopodobnie Endomondo najlepiej śmiga w tym systemie. A jak pisałem wcześniej chcę kupić nowego fona aby bawić się z aplikacją ENDOMONDO. Może pomożecie mi w wyborze ?

Endomondo jako takie śmiga pod wieloma systemami. Ja akurat używałem go na Nokii C6.00 (przestarzała już), ale wolę Sports Tracker (jest też na Androida). Tu akurat rzecz gustu.
Odpowiedz
#17
SWilk wielkie dzięki za fachową radę. Telefon chcę kupić na rynku. Posiadam ważny abonament w Plusie i zakup w salonie odpada. MAm możliwość zakupu SAMSUNGa Galaxy ACE nowy z salonu za 650zł
Może polecisz mi jakąś NOKIĘ, najlepiej nie dotykową. Jak pisałem wcześniej chcę telefonik, który super pracuje z aplikacją Endomondo.
Pozdrawiam rajan
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#18
E52 - nic nie pociągnie dłużej na jednym ładowaniu.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#19
trzech znajomych ma e52 i tym trzem znajomym psują się te telefony... niby trzyma długo bateria ale już wolę ładować telefon codziennie lub co 2 dni i nie martwić się o awarie
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#20
Zależy, jaki egzemplarz się trafi. Może się nie umieją nimi posługiwać Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości