Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Który z telefonów wybrać?
#21
rajanik napisał(a):SWilk (...)
Może polecisz mi jakąś NOKIĘ, najlepiej nie dotykową. Jak pisałem wcześniej chcę telefonik, który super pracuje z aplikacją Endomondo.

Obawiam się, że nie wiem czy któraś z niedotykowych Nokii będzie obsługiwała endomondo. Jeśli którakolwiek, to *może* E6, bo to jest na Symbianie^3 i można doinstalować masę aplikacji. To właściwie też jest dotyk, ale z klawiaturą qwerty w stylu BlackBerry. Niestety chwila googlania wykazuje, że Endomondo nie za dobrze działa ze względu na "dziwną" rozdzielczość...

Uważaj na tańsze nokie z serii X2, C3 itp, ogólnie z numerkami mniejszymi niż 6. One nie mają Symbiana, tylko odświeżony system S40. Też niby można instalować aplikacje, ale jest ich znacznie mniej, te z Symbiana ^3 lub S60 5th edition nie będą działały. Na nie na pewno nie znajdziesz endomondo.

Co do E52, faktycznie niedotykowa, ma GPS itd, ale to jest S60 3rd Edition. Dziś nie kupiłbym już tego telefonu. System jest stary, że bardzo mało nowych aplikacji się będzie pojawiało, jeśli w ogóle. Kupiłbyś dziś komputer na którym "pójdzie" tylko windows 98? Dziś to endomondo, ale jutro możesz chcieć czegoś więcej.

Endomondo oficjalnie wspiera takie nokie:
http://www.endomondo.com/download/nokia

Przejrzyj, może coś Ci do gustu przypadnie.

Ja osobiście nie brał bym starszej Nokii. Jeśli już, to coś na Symbianie ^3. Albo nie-Nokię.
Odpowiedz
#22
SWilk napisał(a):Obawiam się, że nie wiem czy któraś z niedotykowych Nokii będzie obsługiwała endomondo.
Będzie i to niejedna. Na E52 przetestowane osobiście.
Co do wyższości Andka nad Symbianem... trochę ten pierwszy moim zdaniem przereklamowany... zresztą, zależy, kto czego potrzebuje. Jak ktoś ma czas i chęć przebierać w takiej liczbie różnych programów, to na pewno.
A co do Endomondo, to osobiście uważam, że Sports Tracker (pisany pierwotnie domyślnie na Symbiana właśnie) jest lepszy od Endomondo, ale każdy ma co chce w końcu Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#23
E 52 ... chyba ma najmocniejszą baterię ! /???/ Wciąż mam dylemat jaki telefon najlepiej śmiga z aplikacją Endomondo Sad
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#24
Mi idealnie spisują się 2 posiadane modele Nokii:
6210 Navigator
6710 Navigator - w porównaniu do E52 chyba aparat kapkę lepszy

Baterie standardowe i nie mam powodów do narzekania.
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#25
A ma ktoś może wcześniej informacje o przyszłych dostępnych telefonach i promocjach w Orange?

Za miesiąc mogę przedłużyć umowę i chciałbym jakiegoś fajnego smartphone'a, ale widzę że wszystkie fajne promocje (które były 2-3 miesiące temu) się pokończyły i obecnie zostało jakieś dziadostwo.
Odpowiedz
#26
może jeszcze będzie SE Xperia Arc S - ten model mogę polecić - osobiście właśnie go wybrałem, spisywał się rewelacyjnie - cholernie szybki, cudne fotki i filmy, gry - ogólnie nie było się do czego przyczepić ...
... koniec końców sprzedałem go w dobrej cenie 1200zł i kupiłem Garmina Edge 705 bo na rower zdecydowanie zbyt delikatny.

Nie wiem jak symbian na nowych nokiach ale ten system się już skończył więc opłaca się pomyśleć o Androidzie, do nokii mnie osobiście skłaniają jedynie mapy.
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#27
Zależy jakie finanse chcesz przeznaczyć. Samsung Galaxy II bez konkurencyjny, możesz popatrzeć za modelami HTC Sensation, lub taniej bardzo dobry samsung Galaxy Ace. Najbardziej kompromisowy cena jakość jest SE. Mapy i palikacje GPS możesz spokojnie dostać na Androida bez większego trudu.
Odpowiedz
#28
A może wypowiecie się na temat :
HTC Gratia
HTC Wildfire
HTC Wildfire S
Sony Ericsson Xperia mini pro
Samsung Galaxy Gio
Samsung Ch@t 350
Samsung S8500 Wave
Samsung Diva S7070
Samsung DUOS B5722
Samsung 8300 Ultratouch
Samsung Galaxy Ace S5830
Proszę o pomoc. Mam zamiar podpisać umowę w PLAY i takie foniki mnie interesują. Nie ukrywam,,że moim wyborem kieruje cena. Najważniejsza aplikacja z jakiej mam zamiar korzystać to ENDOMONDO. A może uważacie,że PLAY to ogólnie padaka, bo słyszałem,ze są problemy z zasięgiem???
Dziękuję wszystkim za obiektywne opinie.
Pozdrawiam rajan
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#29
Jeśli chodzi o Endomondo, będzie działać nawet jak nie będzie zasięgu, bo GPS zasięgu nie potrzebuje. Z tych wszystkich telefonów wybierz ten, w którym najdłużej będzie działać bateria.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#30
HTC Wildfire
HTC Wildfire S
Niczym się generalnie nie różnią parę detali S ma poprawionych a cena większa, tylko nie pograsz na nim za bardzo brak wsparcia grafiki

Samsung Galaxy Ace lub Gio te dwa wybór twój dla mnie ACE
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości