Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
23.10, g.8 - Pl. Litewski - Sesja fotograficzna RL
#31
"Zdjęcia będą po długim weekendzie"

czyli zapewne w tym z pierwszym listopada
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#32
Fajnie było, miło jest zawsze spotkać kogoś ze znajomych (tym bardziej, że ostatnio ciężko z tym bywa). Ja po sesji poleciałem sobie jeszcze do Kozłówki i wróciłem do domu mijając Dwór Anna, częściowo niebieskim (tym od Doliny Ciemięgi), przez Kraśnicką i JPII. Szkoda, że się nikomu nie chciało.
Kilka sesyjnych fotek z telefonu:
1
2
3
4
5
Teraz czekajmy na te właściwe Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#33
Dzisiaj liczyłem na słoneczko i wybrałem się do Kozłówki ostatnią trasą Jurka S z 24 września , Mariusz szkoda że gdzieś na trasie nie spotkaliśmy , a tak to bardzo polecam tą trasę , pozdrawiam Piotrek
Odpowiedz
#34
Dowiedziałem się przypadkiem, że niejaki Grzegorz M znajduje się w posiadaniu efektów końcowych naszego stawienia się w pewien niedzielny poranek na Placu Litewskim. W związku z tym, może by tak wymieniony Osobnik udostępnił wspomniane efekty na niniejszym forum :?:
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#35
Osobnik! Dawaj foty! Miało byc po długim łikendzie... :-P
Odpowiedz
#36
No właśnie. Dawaj zdjęcia. Filmik z tego dnia w produkcji, bo zapomniałem zabrać zdjęcia od fotografa.
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#37
Hej

Ja fotki miałem dopiero w połowie miesiąca, ale w gigantycznym rozmiarze, więc niebardzo mogłem je udostępnić. Dziś Kuba wrzucił je na Picasę, więc podaję Wam wyczekiwanego linka: https://picasaweb.google.com/1126047020 ... eS4_JSk0wE Jak pewnie zauważyliście nie ma fotek ze schodów, które zostały przez Kubę przypadkowo usunięte. Szkoda, ale dobre i to co jest. Mam nadzieję, że na wiosnę powtórzymy sesję, z lepszym pomysłem, pogodą i dużo większą frekwencją Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#38
Jak mi podpasuje czasowo to pomogę w sesji. Przynajmniej jakiś oderwanie od codzienności Smile
KTM Ultra Flite, Merida Road Race
Odpowiedz
#39
niunia2101 napisał(a):No właśnie dawaj zdjęcia filmik z tego dnia w produkcji bo zapomniałem zabrać zdjęcia od fotografa.

możesz to napisać jeszcze raz, używając jakichś przecinków i kropek? z tego nic nie rozumiem.
Odpowiedz
#40
Już poprawione.
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości