Strony (4):    1 2 3 4   
Paweł K.   15-10-2011, 08:00
#11
marecky napisał(a):...pod koszulkę zawsze można coś założyć z długim rękawem... wtedy to nawet cieplej jest, jakby ktoś nie wiedział :-P ...jedyny minus jak ktoś ma koszulkę na wymiar, wtedy może być ciut ciasno :-)
O to chodzi właśnie, że jest na wymiar, bo bluza pod koszulkę to tajna broń na chłodniejsze MK :mrgreen:

Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
MG   15-10-2011, 12:00
#12
Ja mogę pożyczyć swoją XXL Smile o 8 rano będę jeszcze odsypiał sobotę. A o tej porze roku to światełko do grupówek jest niezłe nawet o godz 12.

KTM Ultra Flite, Merida Road Race
kicior   15-10-2011, 14:38
#13
A koszulka Nocnego Patrolu się nie nada?
MindEx   15-10-2011, 21:04
#14
MG: oj tam odsypiał. wbijaj. a światło - im wcześniej zaczniemy, tym większa szansa, że wszystko wyjdzie Wink
Kicior: wolelibyśmy, by wszyscy byli w pomarańczowym. chodzi o promocję RL, więc nasze barwy musimy zaprezentować. jeśli chcesz, mogę Ci pożyczyć t-shirt RL w pomarańczowym kolorze.
mariox   15-10-2011, 21:33
#15
Ja mam wiatrówkę RL (I edycja Atak Sport) i koszulkę (II edycja CMT). Ponieważ wystąpię raczej w wiatrówce (tej bardziej pomarańczowej) więc mogę komuś pożyczyć koszulkę, rozmiar L, jak ktoś chce, niech pisze teraz, to zabiorę ze sobą na sesję Wink

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
KermitOZ   15-10-2011, 21:51
#16
Jeśli ktoś ma np koszulkę i bluzę RL i może pożyczyć koszulkę na sesję to niech pisze, będzie nas więcej Smile To samo w przypadku gdy ktoś ma tylko koszulkę, ale go nie będzie na sesji Smile Ja mogę pożyczyć koszulkę bez rękawków w rozmiarze M, bo sam będę pewnie w bluzie Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
mrozo   18-10-2011, 19:59
#17
na pl. Litewskim na 8 postaram się pojawić, ale później muszę lecieć na uczelnię. Koszulkę mogę komuś po 8 zostawić.
KermitOZ   20-10-2011, 11:37
#18
Proszę o informację kto zamierza przyjechać na sesję. Rozważamy przesunięcie startu na godz. 9, może to zwiększy frekwencję. Proszę zwłaszcza ludzi, którzy się ścigają o udział w sesji.

Jeśli ktoś ma kamerkę i chce nakręcić krótki making of to także zapraszamy Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
marecky   20-10-2011, 22:12
#19
ja się wybieram, zdecydowanie wolałbym godzinę 9, na 8 jest za wcześnie, ludzie chcą się w niedzielę troszkę wyspać :-)

mariox, jak możesz to weź koszulkę

ps. planowana jest sesja tylko w strojach rowerowych czy można też cywilnie przyjechać (tzn bez kasku w zwykłych ciuchach)?
KermitOZ   20-10-2011, 22:19
#20
Sesja jest planowana tylko w strojach RL, bo jest to sesja do materiałów promujących RL.

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Strony (4):    1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.