Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przewodnik turystyczny po Powiecie Świdnickim TRASY ROWEROWE
#11
MindEx napisał(a):po co ja mam sobie drukować coś z PDF'a, czy wgrywać na telefon nawet i tracić na to pieniądze, czas i energię, skoro ktoś już - jak by nie patrzeć - za moje pieniądze wydrukował to samo i to w bardziej przystępnej formie?
jedyny plus drukowania z PDF'a to to, że można sobie tylko np. mapkę jednego szlaku wydrukować i tylko to zabrać ze sobą na rower, zawsze mniej do wożenia

jakby coś to ja też byłbym chętny na taki przewodnik :-)
Odpowiedz
#12
Myślę że mój urok osobisty i znakomita prezencja oraz skromność ;-) pozwolą mi jutro zdobyć odpowiednią ilość przewodników.
Odpowiedz
#13
może warto do nich przedzwonić, bo temat z 2011r to tych przewodników może już nie byćSmile
Odpowiedz
#14
Dzwoniłem. Sprawa rozwojowa.
Odpowiedz
#15
darist napisał(a):Oj chyba ktoś mnie nie zrozumiał :-D
Jeżeli to tyczy mojej wypowiedzi to odpowiem; posiadam ten przewodnik w formie papierowej ale zanim go zdobyłem (z pewnym trudem) stwierdziłem ,że nie mam czasu jeździć po urzędach i szukać pokoju 109 :-P , postanowiłem wydrukować z netu i tu niespodzianka strona w połowie pobierania pliku zawieszała się :evil: .
Jako mieszkaniec powiatu (mieszkam w sąsiedniej gminie) pytam czy tak trudno porozsyłać te foldery do gmin powiatu świdnickiego? Poza tym od tamtego czasu odbyło się kilka imprez typu Dni Świdnika, Dożynki Powiatowe, Święto Flaków w Piaskach na których można "promować "soje okolice.
Odpowiedz
#16
Moja wypowiedź nie była do nikogo skierowana personalnie.
Chciałem jedynie zachęcić do większego zaangażowania każdego z nas.
Bo nie dotyczy to tylko Świdnika.
I dlaczego mieliby wysyłać tylko do lubelskich klubów rowerowych.
Efektem byłyby tony broszur, które i tak ostatecznie wylądowałyby w szufladach i na makulaturze.
Aby nie ciągnąć wątku dotyczącego reklamy, promocji itp.
Przecież nie jeździmy tylko oznakowanymi szlakami rowerowymi.
Zamiarem mojej wypowiedzi było zachęcenie aby wybierając się "gdziekolwiek" nie czekać aż ktoś wydrukuje ulotkę lub broszurę.
Odwiedzajmy strony internetowe gmin i powiatów bo naprawdę bardzo często mijamy ciekawe miejsca będące 50-100 metrów od trasy naszego przejazdu.
I nie ma tam żadnych szlaków rowerowych a tamtędy jeździmy.

bartez napisał(a):strona w połowie pobierania pliku zawieszała się .

Nie miałem takiego problemu więc błąd tkwi gdzie indziej :-D
Jeśli Chcesz podaj mi adres mailowy na priv to wyślę Ci ten plik (ok. 17,5MB)
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#17
Na Świdnickiej masie krytycznej były takie rozdawane za bycie najmłodszym/najstarszym/utrzymanie najdłużej roweru w powietrzu itp...
Odpowiedz
#18
darist napisał(a):bartez napisał/a:
strona w połowie pobierania pliku zawieszała się .

Nie miałem takiego problemu więc błąd tkwi gdzie indziej
Jeśli Chcesz podaj mi adres mailowy na priv to wyślę Ci ten plik (ok. 17,5MB)
jakby tylko na moim kompie się to działo to ok wina sprzętu ale próbowałem na dwóch innych i było to samo.
Dzięki za chęć pomocy ale posiadam już formę papierową.


Kuba Świdnicka MK z tego co wiem została zorganizowana pierwszy raz w czerwcu tego roku a wydawnictwo jest z roku 2011.

Z mojej strony koniec OT, ogólnie szlaki w przewodniku ciekawe, czsy przejazdu strasznie zawyżone (naprawdę rekreacyjne :lol: ) polecam i zapraszam w moje strony.
Odpowiedz
#19
Mam przewodniki z trasami po powiecie świdnickim. Można je odbierać ode mnie. Jeśli ktoś ma zamiar wybrać się w rejon Nałęczowa, Bełżyc czy Wojciechowa to do Palikij zapraszam - tu wręczę przewodnik. Na pewno pojawię się też na jakiejś ustawce RL i wtedy mogę oddać w dobre ręce. Kto chętny na przewodnik niech pisze na priv i rezerwuje.
Odpowiedz
#20
A w niedzielę będziesz w domu? Jeśli tak, to może byśmy zorganizowali jakąś ustawkę w celu wybrania się do Rafikowa i odebraniu tychże... ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości