Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remont Drogi Dla Rowerów przy Smorawińskiego
#1
Nie wiem czy ktoś jeszcze wogóle jeździ o tej porze roku na rowerze :-P

Rozgrzebany jest odcinek od skrzyżowania z Chodźki do mostu (w połowie drogi do skrzyżowania z Kompozytorów Polskich). Zrywają asfalt na całej długości.

Czy ktoś z was się orientuje czy remont będzie aż do samego skrzyżowania z Kompozytorów czy tylko do początku mostu od strony Szeligowskiego?

Bo o ile pamiętam to remont miał być tylko do skrzyżowania z Chodźki.

Pozdrawiam
Artur
Odpowiedz
#2
Z tego co słyszałem, ponoć do mostów, ale czy to prawda to nie wiem.
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#3
Od Chodźki do mostów, z wyłączeniem skrzyżowania z Chodźki i skrzyżowania z Szeligowskiego gdzie jest kostka. Czerwony asfalt, standardowo.
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#4
OK - miło bo kawałek od Szeligowskiego do Chodźki był mocno sponiewierany.

Dziś Panowie mocno się bulwersowali jak jechałem rano do pracy obok po trwaniku :-P
Odpowiedz
#5
A co z mostem? Za to pewnie odpowiada inna jednostka, a przydało by się też poprawić ten odcinek...
Odpowiedz
#6
W tym roku nie było już kasy na remont do Kompozytorów Polskich, a ten odcinek to i tak bonus, bo robiony z extra kasy którą miasto dostało z zewnątrz. Mają to robić w 2012 ponoć, problem to oczywiście wysokie koszty remontu wiaduktów.
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#7
Ale mogli by poprawić krawężniki na skrzyżowaniu z Chodźki bo jak dla mnie to są zbyt wysokie nie wiem czy nie przeszkadza to też innym rowerzystom.
Odpowiedz
#8
tam niestety nie zrobią (o ile wiem) przejazdu rowerowego, a co za tym idzie, nie będzie potrzebne obniżenie krawężników. pozostanie tam wyłącznie przejście dla pieszych, na którym (nie wiem, czemu) nie ma chyba wymogu, aby krawężniki miały 0 cm (a być moim zdaniem powinien, bo przecież choćby dla inwalidów na wózkach wysokie krawężniki są utrudnieniem).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości