Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przepraszm za szybko pisalem chodzi o niedziele 6 .11 .2012
#1
jadziem na jakas kawke nad naszy zemborzyckim!!!! kolo 7.00
Odpowiedz
#2
:?: Idea
"no jak nad naszy zemborzyckim to jadziem panie zielonka" :mrgreen:
Tylko "kartę furmana" zabierz :-P
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#3
zapraszam pod lkj. 7.30 jak ktos spac nie moze !!!
Odpowiedz
#4
OK Pożartowaliśmy :mrgreen:
Wpisz w tytule tematu LKJ oraz godzinę przy dacie (zerknij na tematy innych ustawek).
Będzie czytelniej dla chętnych na przejażdżkę.
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#5
ok dzieki zamotany letko bylem ale se juz pojezdzilem ,wjeje jak zwykle w twarz !!!!!!!!
Odpowiedz
#6
zaspałem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a tak bardzo chciałem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no nic, może następnym razem nie zaśpię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111111111
Odpowiedz
#7
Bart napisał(a):zaspałem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a tak bardzo chciałem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no nic, może następnym razem nie zaśpię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111111111

Uwaga bo moderator wrócił z wycieczki i może uznać, że o jeden wykrzyknik za dużo Undecided
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#8
Dzejo napisał(a):jadziem na jakas kawke nad naszy zemborzyckim!!!! kolo 7.00
Dzejo napisał(a):ok dzieki zamotany letko bylem ale se juz pojezdzilem ,wjeje jak zwykle w twarz !!!!!!!!



Przepraszam, myślałem że jestem w buszu, czy na jakimś dzikim stepie, gdzie nawet minimum bhp w słownictwie nie obowiązuje.


Bez odbioru.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości