Dzejo   05-11-2011, 20:57
#1
jadziem na jakas kawke nad naszy zemborzyckim!!!! kolo 7.00
darist   05-11-2011, 21:30
#2
:?: Idea
"no jak nad naszy zemborzyckim to jadziem panie zielonka" :mrgreen:
Tylko "kartę furmana" zabierz :-P

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Dzejo   05-11-2011, 21:57
#3
zapraszam pod lkj. 7.30 jak ktos spac nie moze !!!
darist   05-11-2011, 22:08
#4
OK Pożartowaliśmy :mrgreen:
Wpisz w tytule tematu LKJ oraz godzinę przy dacie (zerknij na tematy innych ustawek).
Będzie czytelniej dla chętnych na przejażdżkę.

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Dzejo   06-11-2011, 10:44
#5
ok dzieki zamotany letko bylem ale se juz pojezdzilem ,wjeje jak zwykle w twarz !!!!!!!!
Bart   06-11-2011, 11:43
#6
zaspałem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a tak bardzo chciałem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no nic, może następnym razem nie zaśpię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111111111
Jurek S   06-11-2011, 15:28
#7
Bart napisał(a):zaspałem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a tak bardzo chciałem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no nic, może następnym razem nie zaśpię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111111111

Uwaga bo moderator wrócił z wycieczki i może uznać, że o jeden wykrzyknik za dużo Undecided

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Bart   06-11-2011, 17:47
#8
Dzejo napisał(a):jadziem na jakas kawke nad naszy zemborzyckim!!!! kolo 7.00
Dzejo napisał(a):ok dzieki zamotany letko bylem ale se juz pojezdzilem ,wjeje jak zwykle w twarz !!!!!!!!



Przepraszam, myślałem że jestem w buszu, czy na jakimś dzikim stepie, gdzie nawet minimum bhp w słownictwie nie obowiązuje.


Bez odbioru.
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.