Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Basen
#1
Witajcie,

Mam taki dylemat. Który basen lepiej wybrać MOSiR czy UP? Możecie polecić??

Pozdrawiam
Kuba
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#2
Zależy co wolisz. Do samego pływania i skakania na bańkę to lepszy MOSiR (w porywach 3 m głębokości), UP z kolei bardziej uniwersalny, bo ma część rekreacyjną. Często z Córą tam zaglądam i jesteśmy zadowoleni.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#3
Chodzi o to, żeby poćwiczyć i popływać
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#4
Pytałeś o basen, nie o ćwiczenia (zresztą, nie wiem jakie masz na myśli).
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#5
Dzięki Mariusz
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#6
Posprawdzaj sobie na stronach obu basenów czy wogóle wejdziesz na tygodniu UP jest zabity na masę. Sam chodzę tam codziennie ale z rezerwacją.

Nie wiem jak jest na MOSiRze ale pamiętam, że nie odpowiadały mi godziny, więc nie chodzę tam (pewnie też większość sensownych godzin jest zarezerwowana).
Odpowiedz
#7
MOSiR przed 15:00 jest za 6PLN/60MIN, bywa, że samemu się pływa lub z 3 innymi osobami (październikowy, poniedziałek, 8:00-8:50). Tory są pełnowymiarowe. Infrastruktura na takim samym poziomie jak UP.
Odpowiedz
#8
qavtan napisał(a):MOSiR przed 15:00 jest za 6PLN/60MIN, bywa, że samemu się pływa lub z 3 innymi osobami.
Oj... chodziłem tak w ubiegłym roku - nigdy mi się nie zdarzyło, żebym pływał z taką małą ilością osób... :-(
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz
#9
W niedzielę wieczorem na AOSie płaciliśmy po 7zł (studenci). Nie było dużego ruchu, basen po remoncie całkiem spoko.
Odpowiedz
#10
Teraz UP jest prawie nie do wbicia się w grafik. Ja tez chadzam na tanie pływanie do 15 na MOSIRze i bardzo mi to przypadło do gustu też ze względu na saunę i jaccuzi w cenie.
Zarabiam na życie... i na wydatki rowerowe ubezpieczając, więc jak coś... pytaj smiało Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości