Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14.11.2011 godz do ustalenia Lukoil JP2
#1
Witam chce dzisiaj pojeździć w terenie. Jak ktoś ma również taki zamiar to chętnie się dołączę. Nie znam jeszcze aż tak dobrze lubelskich terenów to też liczę na jakiegoś towarzysza z opracowaną strategią.
UWAGA!!!!
Godzina jest do ustalenia!!!!

Jak nikt się nie wpiszę to nie zajadę lub zajadę na Lukoil. Ale jeździć i tak planujeTongue.
Warunki pogodowe nie przekreślają odbycia treningu.
Odpowiedz
#2
Ja się dzisiaj wybieram na chwilę do starego gaju, może będzie też zalew, raczej krótko i spokojnie, więc może ci nie odpowiadać Big Grin W każdym razie jak masz chęci i się wyrobisz to będę o 14:30, w razie czego pisz na 693224237.
Odpowiedz
#3
Chętnie się przejadę, ale muszę do kupy poskładać rower. A o której przewidujesz jeździć?
Odpowiedz
#4
jadę teraz z Marcinb, o 14:30 ale później możesz mnie łapać na kom:790447019
Odpowiedz
#5
Szkoda :-( właśnie skończyłem skręcać rower i chętnie przetestowałbym go w terenie. Może wieczorkiem się wybiorę.
Odpowiedz
#6
gello1 napisał(a):jadę teraz z Marcinb, o 14:30 ale później możesz mnie łapać na kom:790447019

a, to ten wystraszony z mostku przy koniach... :mrgreen:
Odpowiedz
#7
No ten ten. A ty to co ludzi nie poznajesz?

PS: fajnie się śmigało z tobą po KunickiegoTongueTongueTongue
Pzdr

A co do trasy to oto dane z odprowadzeniem Marcinb, Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Widać Marcin i ja nadajemy na tych samych falach. Oj pojeździło się pojeździło niech żałują Ci co nie byli. Ojoojojojo :lol:
DST: 67,84km
TIME: 3H 14m
Vśr: 21km/h

Trasa:

http://www.endomondo.com/workouts/vfuzgtYCKhA
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości