Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie Ochraniacze/Ocieplacze na buty
#1
Chcę coś kupić ale jest tego sporo.
Wolę kupić coś sprawdzonego. Jakich używacie??
proszę podawać propozycję. I czy można coś nabyć w naszych lubelskich sklepikach??

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#2
Polecam te: http://www.cyklotur.com/x_C_I__T_ochran ... 10715.html miałem kiedyś i świetnie się sprawdzają (dobrze naciągnięte na czubie, przez co się nie zsuwają podczas chodzenia, uniwersalne pod bloki szosowe i mtb. W ogóle polecam ochraniacze tylko neoprenowe bez żadnych gumopodobnych materiałów i membran na wierzchu.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#3
KermitOZ, czytałem na forumrowerowe.org na temat tego modelu i również go chwalą :mrgreen:
Odpowiedz
#4
Ja w tym sezonie zacząłem używać Pro Classic, bardzo sobie chwalę.
Póki co głównie na dojazdy do pracy i krótkie dystanse po mieście. Zaliczyłem też 2x 30min wypad w okolice Zalewu po zmroku. Cały czas bardzo ciepło, na tyle, że muszę brać stare dziurawe buty i cienkie skarpetki.
Grając w polo w ochraniaczach palce u stóp mi zmarzły (ochraniacze, dziurawe buty, cienkie skarpety).

Kupiłem w Inżynierii Rowerowej, jakoś tanio, poniżej 50PLN.
Odpowiedz
#5
Pozwolę sobie podczepić się do tematu z pytaniem laika (mam nadzieje, że autor nie będzie miał za złe Smile ).

Takie ochraniacze to są na byle jakie buty czy tylko na jakieś specjalistyczne kolarskie?
Zarabiam na życie... i na wydatki rowerowe ubezpieczając, więc jak coś... pytaj smiało Tongue
Odpowiedz
#6
raczej na specjalne(SPD) bo na zwykłych pedałach przecież możesz jeździć w zimowych butach :-)
Odpowiedz
#7
fajne wskazówki Smile mi też się przydadzą Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#8
Cieszę się Jakubie P., a czy komuś jeszcze się przydadzą te wskazówki? Czekamy z niecierpliwością na informacje.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#9
Ochraniacze rowerowe mają to do siebie, że pod podeszwą buta przechodzi tylko rzep, dzięki czemu możemy się wpinać w pedały (kliki np. SPD).
Odpowiedz
#10
ja mam Rogelli Hydrotec, czyli takie jakich Grzesiek nie poleca (membrana wiatr i woda), w sumie nie wiem dlaczego nie poleca takich :-P dla mnie są super
gdyby nie przemarzanie zimą od bloków to byłby pełen komfort, ale takie przypadłości to w każdych ochraniaczach bo w bucie zawsze będzie kawał blachy, która marznie :-) można dobrą wkładką to poprawić, ja pewnie w tym roku tak zrobię
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości