Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TATRY - listopad 2011
#1
Tegoroczny wyjazd w Tatry można zaliczyć w poczet BARDZO UDANYCH! Pojechaliśmy w dość dużym składzie bo aż w 18 osób. Oczywiście tak duża grupa musiała się rozbić na mniejsze, by każdy mógł znaleźć w górach coś dla siebie. Pierwszego dnia poszliśmy na mały rekonesans by troszkę się rozchodzić i rozgrzać mięśnie. Przejazd do Polanicy potem Rusinowa Polana, Gęsia Szyja, Hala Gąsienicowa i zejście do Kuźnic. ( skład: Sylwia, Artur, Paweł, Monika, Krzysiek, Kasia i ja ) Drugi dzień to mały odpoczynek a trzeciego dnia zaatakowaliśmy kawałek ORLEJ PERCI!!! Trasa: Kuźnice, Hala Gąsienicowa, Kozia Przełęcz, Kozi Wierch, Dolina Pięciu Stawów, Dolina Roztoki. ( Skład: Sylwia, Artur, Michał, Kasia i ja )
Pogoda przepiękna, cudowne widoki ale przejście szlaku to było dość duże wyzwanie. Skały, śnieg, lód, łańcuchy i wielkie przepaście nie ułatwiały wejścia na szczyt ale w sumie właśnie dla tych wrażeń wybraliśmy ten szlak.
Zapraszam do obejrzenia moich fotek - naprawdę warto!

https://picasaweb.google.com/1118587052 ... stopad2011
Odpowiedz
#2
Coś pięknego. Przypominają mi się stare dobre czasy kiedy jednego dnia robiliśmy trasę od Kasprowego do Przeł. Krzyżne.
Świetne fotki bardzo dobrze oddające przestrzeń.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#3
Pikne
Odpowiedz
#4
Właśnie takie galerie chcę oglądać po wyjazdach a nie po raz n-ty 30 nieostrych zdjęć klatka po klatce ze Starego Gaju i Tereszyna. Brawo Arek, super klimat Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
Świetne fotki :!: ;-)
Odpowiedz
#6
Zdjęcia super, widać kunszt w ostrzeniu i kadrowaniu, gratuluje autorowi Smile

PS. Dla tych co nie zauważyli, autor udostępnia kilka innych galerii, jakościowo także bardzo dobrych Wink
Grzegorz
Odpowiedz
#7
super zdjęcia i klimatyczna wyprawa ;-)
orientuj...
Odpowiedz
#8
e to ja swoich nie udostępniam ....
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości