Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rowery dla Afryki.
#1
http://www.sppah.org.pl/index.php?co=3&&id=35
Odpowiedz
#2
Yaro jestem jak najbardziej za takimi akcjami. Mam tylko pytanie, ilu pasożytom zasilę kieszeń zanim po tej drodze pokarmowej w końcu faktycznie wspomogę mechaników pomp i nauczycieli w Sudanie ? Z naszego podwórka wiem że wiele dzieciaków na wsi zasuwa wiele kilometrów do szkoły na piechotę dzień w dzień. Wiem że zaraz na mnie spadną gromy i jestem strasznie nieczuły, ale jest niewiele instytucji charytatywnych które są takimi naprawdę a nie z nazwy. Parę razy w swoim życiu byłem wolontariuszem w w kilku z nich i wiem to niejako z autopsji. Inna sprawa że mam już dosyć udzielania komuś głupiej pomocy, skoro zamiast ryby dajemy wędkę, a rowery pomogą lokalnym przedsiębiorcom to oznacza że ci przedsiębiorcy nie mogą znaleźć rynku zbytu. Czyli że to są dupy a nie przedsiębiorcy, dlaczego mam popierać kogoś kto jest dupą wołową a nie przedsiębiorcą ? Skoro tak jak piszą na tej stronie pomaga się ludziom w Sudanie to czemu podano miasto w Sudanie Południowym ? Ta akcja wspiera ludzi popierających prawo Szariatu i Ekstremistów dla których jestem wrogiem ich ideologi w Sudanie, czy może tych ludzi w niepodległym Sudanie Południowym ?
Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości