Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szydłowiec Mazovia MTB Marathon 19.07.2009
#1
Dnia 19.07.2009 odbyła się Mazovia w Szydłowcu(niedaleko gór Świętokrzyskich)z forum pojechali Karcer i ja , z nami w samochodzie jechał Tomek ,który już wie o forum i niedługo powinien się zarejestrować ;] Wyruszyliśmy około godziny 8 przez Puławy,Radom aż dotarliśmy do Szydłowca.W Radomiu złapała nas ogromna burza i już wiedzieliśmy ,że trasa będzie bardzo ciekawa.O godzinie 10.10 zajechaliśmy na parking zawodów ,przebraliśmy się przygotowaliśmy rowery i ruszyliśmy każdy do swojego sektora.Tomek ruszał z 4 sektora ,Karcer z 5 i ja z 6.Trasa była super ! Błoto korzenie kamienie podjazdy zjazdy wszystko czego chcieć ! Tomek zajął 56 miejsce w OPEN na Mega(48 km skrócili z 54 km) ja 149 miejsce również Mega na 476 uczestników. Karcer za to na Giga zajął 61 miejsce.Gratuluje Chłopaki jeszcze raz ! Po maratonie szybki posiłek (kluski z sosem-smakowało mi ) i potem Tomek zakupił nam pajdy mmm Winki na 20.15 byliśmy w domku Wink
Odpowiedz
#2
Gratulacje dla wszystkich Smile Ładne wyniki, ekipa maratonowa się rozrasta - bardzo dobrze Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#3
Tak dokładnie to zająłem 61 miejsce. :-)
Trasa była rewelacyjna, niezłe przewyższenia, dużo podjazdów i zjazdów. A do tego mnóstwo błota o różnych kolorach i różnej konsystencji.
Odpowiedz
#4
Karcer napisał(a):mnóstwo błota o różnych kolorach i różnej konsystencji.
To jest to, co tygryski lubią najbardziej (ale tylko na maratonach) ;D
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości