Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
03.12.2011 Sobota 10.00 Lukoil JPIII
#11
Podobna podpucha już była na forum Tongue
Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
Odpowiedz
#12
Dam znać konkretnie w Piątek max do 15 czy pojadę.

Moderatorów/Adminów proszę o usunięcie zbędnego spamu nadgorliwych miłośników odpowiedzi równie trafnych jak wystrzały gumy z gaci.

Zaśmiecają tylko niepotrzebnie wątek przez co staje się mało widoczna istotna informacja na temat możliwość wypadu rowerowego.

Ps. Jurek kompletnie nie rozumiem po co zachęcasz do bezsensownego spamu nikomu kompletnie niepotrzebnego ...
Odpowiedz
#13
Artur jest znane powiedzenie: "Kto sieje wiatr zbiera burzę" Dla mnie post osobnika używającego jako nick nazwy Boga jednej z wielkich monoteistycznych religii jest spamem i prowokacją. Wydaje mi się, że jakiś poziom powinniśmy trzymać. Jeżeli mam coś usuwać to cały ten wątek.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#14
Jurek skoro nazwa tego użytkownika jest niezgodna z regulaminem forum chyba jest jasne co powinno sie stać z tym kontem. Nie rozumiem w czym jest problem ... Poprostu takie konta sie blokuje albo kasuje. Kiedy wreszcie przestaniecie sie cackac z Trolingiem na tym forum?

Tym bardziej nie rozumiem glupawego karmienia Troli skoro każdy wie ze umierają przy braku zainteresowania !!!

Ps. jest tez inne powiedzenie "Nie karm Trola to zdechnie z głodu"
Ps2. jeśli trzeba to usuń wątek STOP Trolom.
Odpowiedz
#15
pompuję materac i lecę z wami - wariatami

bardziej autystyczny niż neurotyczny
Odpowiedz
#16
Jakub.P napisał(a):Ja wiem kto to
ojej, a powiesz nam :roll: :?:
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#17
Jurek S napisał(a):Dla mnie post osobnika używającego jako nick nazwy Boga jednej z wielkich monoteistycznych religii jest spamem i prowokacją.
Prowokacją? Może. Spamem? Na pewno nie - sprawdź definicję.

Jurek S napisał(a):Wydaje mi się, że jakiś poziom powinniśmy trzymać. Jeżeli mam coś usuwać to cały ten wątek.
Ja tu nie widzę złamania regulaminu, przecież to normalna ustawka jakich pełno na forum. Z jakiej racji miałbyś to usuwać?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości