Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
koncert KAIROS 18 grudnia(niedziela), godz.15.00 Filharmonia
#1
18 grudnia 2011 (niedziela), godz. 15.00
KOLĘDY ŚWIATA I WYSTAWA JUBILEUSZOWA ROBERTA GRUDNIA
Męski Zespół Wokalny KAIROS
– dyrygent Borys Somerschaf
Chór Chłopięcy Słowiki Lubelskie
- dyrygent Irena Soltan
Robert Grudzień - organy

program:
Kolędy świata

Koncertowi towarzyszy wystawa z okazji jubileuszu 25-lecia pracy artystycznej Roberta Grudnia – solisty Filharmonii im. Henryka Wieniwskiego w Lublinie

Otwarcie wystawy w przerwie koncertu

Wstęp WOLNY :-)

nie wiem czy trzeba rezerwować miejsca Undecided
Odpowiedz
#2
Wejściówki do odebrania w dniu koncertu w kasie Filharmonii w godz. 13:30 - 14:50!

Zapraszamy na wspólne kolędowanie!!!
;-)
Odpowiedz
#3
Byłem, przeżycie wspaniałe !! Dopiero ten występ rozbudził we mnie świąteczną atmosferę, było warto. Moment, gdy cała filharmonia (chór męski, dziecięcy i organy) śpiewała kolędę wraz ze stojącą publicznością - bezcenny. Od dzisiaj zamiast koszulki Metallicy, będę nosił koszulkę Kairos 8-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#4
potwierdzam słowa Rado. świetny koncert.
słowiki bardzo ładnie i przyjemnie, fajnie słuchać takich głosików, a jednocześnie obserwować dzieciaki, jak się fajnie zachowują na scenie Wink

Kairos - jak zawsze super poziom. z wykonanych dzisiaj przez nich kolęd znałem tylko jedną (w ich wykonaniu) wszystko super!

koncert organowy również zrobił na mnie duże wrażenie.

no a zaśpiewane i zagrane na końcu "Bóg się rodzi" - prześwietne. pomysł Borysa na włączenie publiczności do śpiewania - świetny. mogę od dziś powiedzieć: "śpiewałem z Kairosem". i nie jest ważne, że ja strasznie fałszuję. świetnie.

ps. tych, którzy nie byli, a chcieliby posłuchać jeszcze kolęd w wykonaniu Kairosa zapraszam ... na stronę http://kairos.lublin.pl lub na Fan Page Kairosa na Facebook'u. Tam znajdziecie informację o najbliższym koncercie.

pzdr.
Odpowiedz
#5
No co ja zrobię, że ICH uwielbiam.Smile

Było cudownie. A wspólne śpiewanie bardzo mnie wzruszyło. Każdemu kto jeszcze nie słyszał KAIROSA, serdecznie polecam.
Odpowiedz
#6
dodam (skromnie),że koncert bardzo udany,

Pozdrawiam wszystkich Fanów KAIROS i muzyki organowej :-)
Odpowiedz
#7
Ja też się dołączam do wszelkich achów i ochów..
Pierwszy raz na ich koncercie i wrażenia naprawdę niesamowite..
pięknie..

Dzięki Hanka za info ;-)
orientuj...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości