Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pancerny plecak
#41
Pinky napisał(a):powinnaś dokupić do niego siatkę na kask. Dobrze zapięty na pasie i piersi daje dużą swobodę ruchu. Jedna wada to że jeśli wepchasz za dużo w niego to przy mocno nierównym terenie góra (czapka plecaka) będzie Ci lekko zawadzała o kask. Da się przeżyć, jeśli się będzie mocno ściągało główny pasek plecaka i rzadko się będzie patrzyło w niebo.

nie szukam plecaka na rower, tzn pewnie jeżdżąc rowerem będę go używać ale na bardzo krótkich odcinkach i przez krótki czas, plecak ma pomieścić ciuchy do pracy, żarcie na cały dzień i lapka, od czasu do czasu może będzie mu dane zobaczyć góry, ale na nogach, nie na rowerze
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#42
Co myślicie o tym miejskim plecaku karrimora? Jest tani, tylko co z trwałością?
http://allegro.pl/plecak-karrimor-urban ... 39715.html
Odpowiedz
#43
Jak dla mnie to zbyt kwadratowy - (odstaje od pleców) w mieście to wielka wada zwłaszcza jak jeździsz MPK. Moim zdaniem lepiej kupić coś wyższego i smuklejszego a tej samej pojemności + paski kompresyjne. Sory ale ten co podałeś to wygląda jak tornister pierwszoklasisty (bez urazy)
Odpowiedz
#44
Ten który chce kupić Truskawka jest troszkę za wąski na Laptopa. Tzn z biedą i na wcisk pewnie wejdzie, ale on jest wąski i długi.

Jacuś to dobry wybór, osobiście nie nosiłem ale kumpelka ma ten albo bardzo podobny od dłuższego czasu i nadal wygląda jak nowy, a nosi go cały czas na garbie. Ja go tylko przymierzałem i sprawiał wrażenie wygodnego. Jest pakowny, widziałem w nim laptopa, buty, i dwa pudełka z narzędziami chirurgicznymi oraz kanapki i dużą butelkę Coli. Więc jest jak w nim upchać szpeje. Materiał nie wyglądał na jakiś super hiper, ale się nie wyciera i mało brudzi. Przy większej zlewie będzie przemakał, więc warto dokupić pokrowiec przeciwdeszczowy na niego (W Intisport kiedyś były tanie i fajne). Jak byś kupował daj znać może się podłącze do wysyłki z tobą.
Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości