Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ale dlaczego na golasa?
#1
Europejski kalendarz kurierski 2012
Lipiec

Cel słuszny i pozytywny.
Ale jak tak pacze na lipiec, to ja tam widzę dwóch pedziów.
Kalendarz z 16 gołymi facetami, kto to kupi?
Pomysł dobry, ale wykonanie fatalne.
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#2
Czemu na gołasa? Może chodzi o to, że środowisko kurierów jest blisko szeroko rozumianego undergroundu- takie punki ale na rowerach czy coś w te kloce.
A więc kontestacja i tak dalej.
Nie wiem- domniemywam tylko i pewnie lada moment oświeci Ciebie i mnie ktoś, kto jest blisko klimatów.

A chlopaki faktycznie wyglądją na gejów, tak się słodko wiodą za łapki...
No ale to się wpisuje w to co napisałem powyżej.
Kto kupi? No pewnie właśnie ludzie z tego środowiska.
Odpowiedz
#3
PrażonyRabarbar napisał(a):Kalendarz z 16 gołymi facetami, kto to kupi?

przepraszam bardzo, ale ja tam widzę też dziewczyny. i to przyjemne całkiem Wink
Odpowiedz
#4
Ja bym nie kupił, i jak by zamiast facetów były dziewczyny to też nie. Jakoś nie leży mi ... nic ładnego ciekawego. Chociaż jak się przyjrzałem to 2 foty się spodobały Smile
KTM Ultra Flite, Merida Road Race
Odpowiedz
#5
Proszę o poprawność językową... rozumiem modę na 'co ja pacze' ale starajmy się trzymać poziom.

A za 'pedzia' możesz dostać 15tysięcy zł. grzywny, więc uważaj na słowa.

Wolę oglądać gejów niż wypowiedzi tego typu jak Twoja Rabarbarze. Nie chcesz nie kupuj, masz talent - zrób lepszy kalendarz.
Odpowiedz
#6
qavtan napisał(a):Proszę o poprawność językową... rozumiem modę na 'co ja pacze' ale starajmy się trzymać poziom.

Rozumie Twoje wyczulenie na poprawność językową, ale słowo "pacze" było użyte celowo by podkreślić niski poziom wykonania kalendarza.

I aby utrzymać poziom dyskusji w następnym swoim zdaniu starasz się mnie zastraszyć.

Cytat:A za 'pedzia' możesz dostać 15tysięcy zł. grzywny, więc uważaj na słowa.

qavtan, czytałeś ten artykuł? Ja przeczytałem 3x uważnie i tam występuje inne stwierdzenie.
Szukałem informacji dot. słowa "pedzo" i znalazłem dwie definicje.
To, że w artykule użyto słowo "precedens" (de facto), to jednak nie jest to samo co precedens (de iure) np. w USA, więc nie jest wiążące.

qavtan napisał(a):Wolę oglądać gejów

Gratuluję odwagi w wyrażaniu swoich podglądów.
Każdy ma swoją wrażliwość, ja zdecydowanie wolę kobitki i to w wykonaniu np. Wantucha.

qavtan napisał(a):masz talent - zrób lepszy kalendarz.

Oprócz talentu potrzebna jest jeszcze kasa.
Za free nie robię.
Twórcy kalendarza chyba zdecydowali się na wolontariat, więc dostali gniota.
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#7
PrażonyRabarbar napisał(a):Każdy ma swoją wrażliwość, ja zdecydowanie wolę kobitki i to w wykonaniu np. Wantucha.
taaa ... Wacek fajne fotki robi i ogólnie fajny gość z niego i nieźle też gotuje Smile

a może już teraz waro pomyśleć nad kalendarzem RL na rok 2013
KTM Ultra Flite, Merida Road Race
Odpowiedz
#8
qavtan napisał(a):Wolę oglądać gejów niż wypowiedzi tego typu jak Twoja Rabarbarze.
Moje poczucie estetyki skłania się w tym przypadku na korzyść wypowiedzi Sylwka. Zdecydowanie.

MG napisał(a):Wacek fajne fotki robi
Tak, też się kiedyś na niego natknąłem i mi się podoba Smile

MG napisał(a):może już teraz waro pomyśleć nad kalendarzem RL na rok 2013
A no warto, bardzo fajny pomysł Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości