Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Życzenia świąteczne
#11
Wszystkiego najlepszego, zdrowych i wesołych świąt, życzę tym których znam osobiście, oraz tym których poznam, poprostu wszystkim użytkownikom tego forum Smile
Grzegorz
Odpowiedz
#12
Życzę wszystkim zdrowych i wesołych Świąt w rodzinnym gronie oraz rowerowych prezentów pod choinką Smile
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#13
Wszystkiego najlepszego,
sezonu udanego!
W oponach 4bary,
I rower umyty cały!

Bez rwania łańcucha,
Cieszmy się od ucha do ucha,
Jak najwięcej kilometrów
bez wymiany napędów
;-) ;-) ;-)
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#14
Całej Braci Rowerowej zdrowych i radosnych Świąt Smile
Odpowiedz
#15
w imieniu swoim i całego zespołu: http://www.youtube.com/watch?v=shQ0_2V-taQ
Odpowiedz
#16
Życzyć wam mogę tylko jednej słusznej rzeczy, jaką jest zdrowie, cała reszta jest już tylko w waszych rękach. :-) Co z nią zrobicie zależy tylko od Was.

PS. Jurek nie wiem jak bardzo nagrzeszyłeś w swoim życiu, nikt z nas tego nie ocenia i oceniał nie będzie. Może się mylę, ale myślę, że samego siebie już dawno zabawiłeś. Więc nie zbawiaj i nas, bo staje się to tylko bardziej irytujące. Chyba, że taki skutek chcesz osiągnąć?

Niekoniecznie świątecznie. :->

"*.˛.°★。˛ °.★** **★* *˛.
˛°_██_*。 *./ \ .˛* .˛.*.★* *★ 。*
˛. (´• ̮•)*˛°*/.♫.♫\*˛.* ˛_Π_____. * ˛*
.°( . • . ) ˛°./• '♫ ' •\.˛*./______/~\*. ˛*.。
*(...'•'.. ) *˛╬╬╬╬╬˛°.|田田 |門|╬╬╬╬ .
¯˜"*°••°*"˜¯`´¯˜"*°••°*"˜¯​ ` ´¯˜"*°´¯˜"*°••°*"˜¯`´¯˜" *
Odpowiedz
#17
Wesołych, Szczęśliwych Radosnych świąt Bożego Narodzenia. Wspaniałych prezentów pod pachnącą choinką, Wyświnicie smacznych potraw świątecznych oraz wszystkiego najlepszego w 2012 roku. Oraz wszelkich łask Bożych.
Świat zwolnił, bass drży wciągam dym, zamykam oczy ...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości