Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30.12.2011r. godz 18.00 Plac Litewski Lubelska MK
#11
Postaram sie przyjechac ;-)
Odpowiedz
#12
Dzięki za wspólny przejazd, było sympatycznie :] Jedyny stresik przy zajmowaniu środkowego pasa na unii lubelskiej, kiedy można było zająć już wcześniej odpowiedni, ale tak to na plus :] jestem pełny podziwu osobom jadącym bez rękawiczek Big Grin do zobaczenia na kolejnej, pewnie znowu nieśnieżnej masie...
"Zwykły rower jest pojazdem napędzanym mięśniami. Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli." Anonim
Odpowiedz
#13
Dzięki wszystkim za wspólną zabawę Smile To była naprawdę świetna Masa: pogoda, trasa, tempo no i oczywiście atmosfera. No i chyba prawie wszyscy mieli oświetlenie Smile Do zobaczenia w styczniu Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek

[EDIT]:

34 osoby Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#14
KermitOZ napisał(a):No i chyba prawie wszyscy mieli oświetlenie Smile
Z naciskiem na "prawie" :mrgreen: .

Gdyby ktoś pytał, zdjęcia będą, ale później. Muszę nad nimi troszkę posiedzieć.
Odpowiedz
#15
no ja będę cierpliwie czekał na foto.
Z dużym "naciskiem" na cierpliwie czekał.
HEY :mrgreen:
Odpowiedz
#16
Dzieki wszystkim za jazde bylo naprawde fajnieSmile do zobaczenia na nastepnej masie.
Odpowiedz
#17
No i tym razem nie zmarzłem ;-)
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#18
No to garstka fotek ode mnie:
FOTY Z MASY


Gdyby ktoś nie wiedział, obecnie używamy galerii w sposób następujący: kilkamy na fotkę w albumie powyżej, powiększając ją, następnie klikamy na link w jej podpisie, celem dostania się do właściwej galerii. Proste, prawda :mrgreen: ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości