Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
www.krywan.pl
#1
Bardzo interesująca witryna człowieka, który postanowił przeżyć ciekawie młodość!
http://www.kryvan.yoyo.pl/rowerem.php
Odpowiedz
#2
Przejrzałem tylko jego wyprawę po Rosji. Imponujące. Jeden z zapisów
Nocowałem w przeróżnych miejscach. Były to często przystanki autobusowe i opuszczone domy. Zdarzył się wykolejony wagon kolejowy, snop siana, stacja benzynowa, kabina i naczepa Kamaza. Był nocleg pod mostem, w moskiewskiej szkole, no i spanie w miejscach, które ciężko scharakteryzować, bo były po prostu niczym. Kilka razy nocowałem też na katolickich parafiach, raz na prawosławnym probostwie i parę razy u spotkanych na drodze życzliwych ludzi.
Wspaniale, że są młodzi ludzie, którzy mając trochę czasu i pieniędzy mają też swoje pasje.
I inny wpis
Z potrzeby serca 7 lipca 2010 ruszyłem z domu rowerem w nieznane. Nie miałem sprecyzowanych planów, wstępnie chciałem odwiedzić Iran. Jedyne założenie tego wyjazdu było takie, że jadę bez żadnego spinania się. Nic nie muszę. Nie muszę koniecznie wszystkiego przejechać rowerem, robić dużych dystansów dziennych, wreszcie niczego nikomu nie muszę udowadniać – jadę dla własnej przyjemności, aby jak najpełniej przeżyć ten czas, jak najwięcej zobaczyć, poznać nowych ludzi i ich kulturę.
Wyprawę skończyłem 16 września, czyli po 72dniach.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości