Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rajd noworoczny z Klubem ABC KPN PTTK
#1
Cytat:Drodzy Kolarze
Tradycyjny (już XIII) Rajd Noworoczny naszego Klubu Rowerowego
odbędzie się w najbliższą niedzielę, czyli 1 stycznia 2012.

Zbiorka - przy pomniku Marii Skłodowskiej - Curie
Start - godz. 10:00
Trasa - zostanie ustalona przed startem.
Długość trasy - około 40 km.

Wszystkich chetnych serdecznie zapraszamy
J.Cytawa, J.Sarzyński
Odpowiedz
#2
Trochę mi szkoda bo sam miałem zapodać jakiś wyjazd na Nowy Rok, ale tym razem chyba się do nich podłączę.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#3
I warto było się podłączyc :-D Klub ABC ma taką tradycję, że zawsze 1 stycznia jeżdżą z kolędą do zaprzyjaźnionych rodzin. I tym razem byliśmy u dwóch, którzy podjęli nas bigosem, sałatką, barszczem z kołdunami. Były ciasta, słaodycze, nalewki, żubrówki, myśliwskie itp. Było kolędowanie i rozmowy przy stole.
Ja urwałem się troszkę wcześniej bo na koniec mieli wspólne świętowanie z grupą pieszą, która miała dojść nad zalew w okolicach Zemborzyc.
Z rowerowych spraw dodam, że udało się przejechać 54km. Jeszcze zanim dojechałem na ustawkę złapałem dwie gumy :-( tak więc myslę, że może limit na 2012 rok wyczerpany.
W sumie bardzo dobre, nieoficjalne rozpoczęcie sezonu rowerowego i najszybsze.
Później trochę zdjęć.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
Mnie wyszło 50 km i tez złapałem gumę. Mam nadzieję, że to nie będzie nagminne zjawisko w tym roku Wink.
Ja się urwałem jeszcze wcześniej, bo nie przewidziałem, że w każdym miejscu będzie prawie godzinna imprezka Big Grin. Wesołe towarzystwo.
Szkieł na drogach strasznie dużo, na ścieżce w okolicach Wapiennej to chyba lepiej jechać trawnikiem.
A mój track wyszedł tak.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#5
Trochę zdjęć. Mam nadzieję, że gospodarze nie będą mieli za złe, że parę ujęć z ich domu.
https://picasaweb.google.com/1038665338 ... NowegoRoku
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości