Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7.01, g.18, Księżycowa - Slajdowisko "Kilka historii z
#11
No ale tak bez rowerów?
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#12
Świetnie przygotowany i poprowadzony pokaz. W mojej ocenie stanowiło to dobrą i spójną całość. Dużo podstawowych informacji okraszonych miejscowymi ciekawostkami przekazanych z życiem i humorem. Zdołałem sie już na ustawkach przekonać, że Wanda jest gadatliwa ;-) , ale nie posądzałem jej o takie zdolności narracyjne.
Może uda się ją namówić, żeby zrobiła na ustawkę jeden z tych maltańskich smakołyków, o których opowiadała, a nie tylko krówki i krówki :-D
Dzięki za mile spędzony wieczór.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#13
Supper było Smile I czekam na więcej Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#14
Fajnie wyszło . Co innego dowiedzieć się o Marcie z encyklopedii , czy z neta , a co innego od znajomej (Naszej dziewczyny z Sosnowca) ,w serdecznym i swojskim towarzystwie. Wniosek -długo bym leżał na Marcie kosztując haszisz.
Odpowiedz
#15
Jurek S napisał(a):Może uda się ją namówić, żeby zrobiła na ustawkę jeden z tych maltańskich smakołyków, o których opowiadała, a nie tylko krówki i krówki

Zapraszam :-> ustalcie tylko termin kulinarnej ustawki ;-)

endriu68 napisał(a):Wniosek -długo bym leżał na Marcie kosztując haszisz.

Tak jest Endriu :-> jak będziesz jadł dużo hasziszu będziesz silny i zdrowy :mrgreen:
Nigdy nie jest za późno, aby szukać Nowego Świata, naszym celem jest żeglować poza zachód słońca i kąpielisko wszystkich gwiazd zachodnich...
Odpowiedz
#16
Jurek S napisał(a):Może uda się ją namówić, żeby zrobiła na ustawkę jeden z tych maltańskich smakołyków, o których opowiadała, a nie tylko krówki i krówki :-D

To może jakaś ustawka kilkudniowa na Maltę ??
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#17
Bardzo nam (Heni też) się podobało, oby więcej takich slajdowisk :-) brawo Wanda !! Potrafisz w bardzo fajny sposób opowiadać historyjki :-) Czekamy na więcej :-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#18
Dziękuję wszystkim za obecność :-> było mi naprawdę miło, że mogłam wystąpić przed tak szacownym gronem :->

w razie jakichś pytań dotyczących Malty - jakby się ktoś wybierał w bliższej czy dalszej przyszłości z przyjemnością na nie odpowiem.
Nigdy nie jest za późno, aby szukać Nowego Świata, naszym celem jest żeglować poza zachód słońca i kąpielisko wszystkich gwiazd zachodnich...
Odpowiedz
#19
Wanda, poszło Ci naprawdę bardzo dobrze Wink. Dzięki za fajne obrazki i ciekawy komentarz ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#20
Dziękuję bardzo Wandzie za ciekawą opowieść. Mimo, że nie było rowerowo to i tak wszyscy z ciekawością słuchali i oglądali zdjęcia Smile

Dzięki wielkie za przybycie, jak zwykle mocna ekipa RL zjawiła się na pokazie, do tego, o ile dobrze kojarzę, dosyć liczną reprezentację miał Welocyped Smile Chyba dobrze, że wystartowaliśmy godzinę wcześniej niż ostatnio, po prezentacji było więcej czasu na pogaduchy Smile

Kilka fotek z pokazu wrzuciłem na fejsa Smile

Kolejne slajdowisko za dwa tygodnie, szczegóły wkrótce Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości