Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
potrzebne szybkie i w miarę uniwersalne opony
#21
Marcinie, ja w zawodach nie startuję, a raczej uprawiam turystykę i rekreację (co z tego że w wydaniu Jurkowym), a na tej Fotce nie wygląda jak semislick. Jeżeli nie ta to co cichego na asfalt i dającego rade na rekreacji w terenie?
Odpowiedz
#22
Częśc robocza landkruzera nie ma przerw. Jest gładkim, nieprzerwanym szlaczkiem, który na glinianych podjazdach moim zdaniem będzie się zachowywał jak semislik czuli źle.
NIe jeżdziłem, wnioskuję po focie.
Odpowiedz
#23
Zawsze będzie problem z wyborem (szczególnie gdy wybór jest duży).
Opinie użytkowników będą też dyskusyjne a wpływ na ocenę takiej samej opony będą miały różne warunki.
Waga roweru z obciążeniem (rowerzystą też :-D ), warunki pogodowe (temperatura). sposób hamowania, nawierzchnia (asfalt asfaltowi nierówny).
I każdy oceniający po części będzie miał rację.
Producenci też na wszelkie sposoby będą zachwalać swój produkt.
Ale komuś przecież trzeba wierzyć.
Korzystam z katalogu Schwalbe.
Każda opona ze zdjęciem jest szczegółowo opisana.
Przeznaczenie, ERTRO, średnica i szerokość, zakres dopuszczalnego ciśnienia (min-max), ciężar opony, maksymalny dopuszczalny ciężar (roweru z właścicielem).
Opis każdej opony posiada również tabelkę z kilku punktową oceną w kategoriach:
szybkość, przyczepność, ochrona, trwałość.
http://www.schwalbe.de/language/ - wystarczy wybrać język polski i miłej lektury :mrgreen:
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#24
taka mała ciekawostka , wysłałem maila do sprzedawcy z allegro w sprawie Continental RK 2.0 wersja drut czy da radę je zważyć , no i wyniki :
600 , 610, 630 (katalogowo 560g) także z tą najlżejszą drutówką to też można się zdziwić , ale i tak je kupię tylko gdzie indziej ;-)
Odpowiedz
#25
miał ktoś z tym do czynienia? chodzi mi konkretnie o wersję zwijaną

http://allegro.pl/kenda-kobra-k885-26x2 ... ce=cokupic
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#26
Ja na tym jeździłem, bardzo dawno temu.
Nic nadzwyczajnego, po prostu średnia półka semislik.
Szybko zużywa się ta guma. Co prawda był to drut.
Bez szału.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości